C-divisjoni pronksi võitis Cumulus Consulting

C-divisjoni pronksikohtumises läksid vastakuti põhiturniiri kolmas asetus Imelised ja neljas asetus Cumulus Consulting. Põhiturniiril kohtusid meeskonnad veebruari lõpus, mängu võitis toodkord Imelised 73:64. Cumulus aga alustas finaalipäeva hommikul mängu märksa kindlamalt ning võitis esimese veerandi 21:16. Pikemale vaheajale mindi veenvalt eduseisult 47:27, kusjuures selleks hetkeks oli meeskonna kolmeste tabavusprotsent koguni 64% ehk 11st 7 sees!

Cumulus korjas poolajaks 10 ründelauda, Imelised vaid kolm. Lisaks oli Imeliste tiim teinud poolajaks koguni 14 pallikaotust, Cumulus omakorda vaid 5. Imeliste poolel hoidis mängu hästi üleval Rasmus Varblane, tuues 20 minutiga tiimi parimana 13 silma. Cumuluse poolelt oli poolajaks 11 silma kirjas Anre Kuldjal. Cumulus jätkas mängu kontrollimist ka kolmandal veerandil, võites selle 22:14. Imelised „sai end käima" alles mängu lõpuks, võites viimase veerandi 26:14, kui selleks hetkel oli rong juba läinud. Kindel võit pronksikohtumises läks lõppnumbritega 83:67 Cumulus Consulting tiimile. Finaalkohtumise parimana tõi võitjatele 22 silma Anre Kuldja, kes valiti ka meeskonna hooaja parimaks mängijaks. Alo Sidorov lisas võitjatele 19 ning Kurmet Paidra 18 punkti. Kaotajate parimana kanti 21 silma Rasmus Varblase kontole, 13 punkti ja 11 lauda sai kirja Janno Nurme ning 11 punkti ja 10 lauda Raido Talviste. Imeliste hooaja parimaks mängijaks valiti pronksmängus 11 punkti kirjas saanud Rivo Leo.

Cumulus Consulting mängis pronksi välja järgmise koosseisuga: Matis Merivee, Raido Praakli, Alo Sidorov, Reigo Marosov, Kurmet Paidra, Rauno Marosov, Krister Raudsepp, Ronald Rästa, Mihkel Lann ja Anre Kuldja (MVP).