Oktoobris alustab uus harrastajatele mõeldud meeste korvpalliliiga

Oktoobris alustav Tallinna Kossuliiga pakub mänguvõimalust kõigile korvpalliga harrastajate tasemel tegelevatele huvilistele. Kossuliiga omapära on fakt, et Liigas osalemisel on piirangud ala profitasemel harrastajatele, kes võistlevad Eesti Meeste Meistriliigas. Piirangu eesmärk on tagada hobi korras korvpalliga tegejatele võrdsed võimalused hea tulemuse saavutamiseks ning palju pinget pakkuvaid tasavägiseid  korvpallilahinguid.

Oktoobris alustav Tallinna Kossuliiga pakub mänguvõimalust kõigile korvpalliga harrastajate tasemel tegelevatele huvilistele. Kossuliiga omapära on fakt, et Liigas osalemisel on piirangud ala profitasemel harrastajatele, kes võistlevad Eesti Meeste Meistriliigas. Piirangu eesmärk on tagada hobi korras korvpalliga tegejatele võrdsed võimalused hea tulemuse saavutamiseks ning palju pinget pakkuvaid tasavägiseid  korvpallilahinguid. Liigas esikolmikusse jõudvatele võistkondadele on välja pandud auhinnad, samuti peetakse arvestust parimate mängijate osas.
Täpsem info Liiga juhendi ja registreerimise osas on võimalik leida aadressilt www.kossuliiga.ee või
e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

NB! Registreerimise tähtaeg on 8. oktoober 2006 a.

Tallinna Kossuliiga eelised:

1. Soodus osavõtumaks 3000 krooni
     Nt: 2005/2006 Eesti III liiga 12 mängija puhul 5600.-
          2005/2006 Eesti II liiga 12 mängija puhul 17600.-
2. Turniiri käik ja mängude tulemused kajastuvad koduleheküljel www.kossuliiga.ee
3. Kossuliiga korraldab oma kuludega finaalipäeva, kus toimub finaalmäng ja 3-koha kohtumine
4. Kossuliiga parimaid autasustatakse karikate ja auhindadega. Eraldi auhinnad parimatele mängijatele


Tallinna Kossuliiga
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda