NB! Teata mängu täpne toimumisaeg meilile info@kossuliiga.ee või lisa see foorumisse vastava teema alla!
Tähtaeg Aeg Ring-mäng Nr Koduvõistkond Tulemus Külalisvõistkond
16.märts 15.03 15:30 1-1 1 bee tsee 51:123 Kiili SK/LKB
  1-1 2 Metus 75:101 Nolato
  1-1 3 TANK 59:81 Softrend
  1-1 4 BC Massu 61:113 Areco/TTK
12.03 19:30 1-1 5 Tabasalu PK 36:81 Kopernics
  1-1 6 ASPI 60:90 SK Hoops
  1-1 7 Postimees 49:55 RSK Rae
17.03 20:45 1-1 8 Uus Maailm/AW 85:56 SKL/Hesperid
17.03 20:45 1-1 9 IXONOS 82:96 So Soja
  1-1 10 E-Service 44:78 SK Klavis
  1-1 11 SK Autsaider 74:109 AIS/DSV
17.03 21:00 1-1 12 Saku 84:67 EABA
  1-1 13 Kotree 69:104 Saare Teed
  1-1 14 Keskerakond 50:64 BC Exclusive
10.03 20:00 1-1 15 KK Kesklinna PO 54:62 VALIO
  1-1 16 BC Hausers 78:77 E-Betoonelement
23.märts 23.03 20:00 1-2 1 Kiili SK/LKB 85:74 bee tsee
  1-2 2 Nolato 139:54 Metus
  1-2 3 Softrend 84:58 TANK
  1-2 4 Areco/TTK 77:67 BC Massu
18.03 19:30 1-2 5 Kopernics 83:67 Tabasalu PK
  1-2 6 SK Hoops 70:68 ASPI
  1-2 7 RSK Rae 63:71 Postimees
20.03 19:00 1-2 8 SKL/Hesperid 65:58 Uus Maailm/AW
  1-2 9 So Soja 88:84 IXONOS
  1-2 10 SK Klavis 87:49 E-Service
  1-2 11 AIS/DSV 71:78 SK Autsaider
19.03 19:00 1-2 12 EABA 81:71 Saku
  1-2 13 Saare Teed 72:65 Kotree
  1-2 14 BC Exclusive 86:51 Keskerakond
  1-2 15 VALIO 91:45 KK Kesklinna PO
  1-2 16 E-Betoonelement 56:72 BC Hausers
30.märts   2-1 17 Saku 67:101 Kiili SK/LKB 
30.03 20:00 2-1 18 Saare Teed 97:63 SK Uus Maailm/AW
  2-1 19 BC Hausers 49:70 Kopernics
  2-1 20 So Soja 58:89 Areco/TTK
01.04 18:30 2-1 21 AIS/DSV 69:88 Softrend
03.04 20:00 2-1 22 Valio 80:69 SK Hoops/Elgraf Ehitus
  2-1 23 BC Exclusive 82:53 Postimees
  2-1 24 SK Klavis 57:101 Nolato
6.apr   2-2 17 Kiili SK/LKB 70:64 Saku
  2-2 18 SK Uus Maailm/AW 82:103 Saare Teed
  2-2 19 Kopernics 80:76 BC Hausers
  2-2 20 Areco/TTK 67:81 So Soja
06.04 19:30 2-2 21 Softrend 20:0 AIS/DSV
30.03 16:00 2-2 22 SK Hoops/Elgraf Ehitus 60:53 Valio
  2-2 23 Postimees 80:59 BC Exclusive
  2-2 24 Nolato 121:75 SK Klavis
  kohad17-32 33 beetsee 69:87 E.A.B.A
  kohad17-32 34 SKL/Hesperid 93:74 SK Kotree
  kohad17-32 35 Tabasalu PK 60:92 E-Betoonelement
  kohad17-32 36 BC Massu 20:0 Ixonos
  kohad17-32 37 Tank 76:83 SK Autsaider
  kohad17-32 38 Aspi 81:67 KK Kesklinna PO
  kohad17-32 39 RSK Rae 78:62 Keskerakond
  kohad17-32 40 Metus 103:53 E-Service
13.apr   3-1 25 Saare Teed 71:71 Kiili SK/LKB
15.04 19:30 3-1 26 Kopernics 69:82 Areco/TTK
  3-1 27 Valio 70:90 Softrend
  3-1 28 BC Exclusive 71:105 Nolato
20.apr   3-2 25 Kiili SK/LKB 85:76 Saare Teed
18.04 19:00 3-2 26 Areco/TTK 63:75 Kopernics
  3-2 27 Softrend 95:87 Valio
21.04 20:40 3-2 28 Nolato 95:73 BC Exclusive
  kohad17-24 41 E.A.B.A 71:70 SKL/Hesperid
  kohad17-24 42 E-Betoonelement 69:55 BC Massu
  kohad17-24 43 SK Autsaider 78:103 ASPI
16.04 20:00 kohad17-24 44 RSK Rae 82:66 Metus
25.04 19:30 kohad25-32 53 beetsee 70:79 SK Kotree
  kohad25-32 54 Tabasalu PK 20:0 Ixonos
  kohad25-32 55 Tank 49:80 KK Kesklinna PO
20.04 14:45 kohad25-32 56 Keskerakond 59:67 E-Service
27.apr   4-1 29 Areco/TTK 54:68 Kiili SK/LKB
  4-1 30 Softrend 54:86 Nolato
  kohad17-20 45 EABA 77:90 E-Betoonelement
  kohad17-20 46 ASPI 67:66 RSK Rae
  kohad21-24 49 Hesperid 80:69 BC Massu
  kohad21-24 50 SK Autsaider 68:50 Metus
  kohad25-28 57 SK Kotree 82:56 Tabasalu PK
28.04 20:00 kohad25-28 58 KK Kesklinna PO 65:61 E-Service
  kohad29-32 59 beetsee 20:0 Ixonos
  kohad29-32 60 Tank 63:69 Keskerakond
  kohad9-16 65 Uus Maailm 77:78 Saku
  kohad9-16 66 BC Hausers 80:65 So Soja
  kohad9-16 67 SK Hoops 63:64 AIS/DSV
  kohad9-16 68 Postimees 76:55 SK Klavis
29.04 19:30 kohad5-8 77 Saare Teed 93:84 Kopernics
  kohad5-8 78 BC Exclusive 78:76 Valio
4.mai 11.05 19:00 4-2 29 Kiili SK/LKB 72:64 Areco TTK
  4-2 30 Nolato 103:79 Softrend
8.05 20:15 kohad17-18 47 E-Betoonelement 88:75 ASPI
  kohad19-20 48 EABA 20:0 RSK Rae
  kohad21-22 51 Hesperid 66:74 Autsaider
  kohad23-24 52 BC Massu 76:53 Metus
  kohad25-26 61 Kotree 59:58 KK Kesklinna PO
  kohad27-28 62 Tabasalu PK 76:74 E-Service
10.05 15:30 kohad29-30 63 beetsee 97:55 Keskerakond
  kohad31-32 64 Ixonos 0:20 Tank
  kohad9-12 69 Saku 76:81 BC Hausers
  kohad9-12 70 AIS/DSV 51:52 Postimees
28.04 20:45 kohad13-16 71 Uus Maailm 81:79 SoSoja
  kohad13-16 72 SK Hoops 57:66 SK Klavis
11.mai   kohad9-10 73 BC Hausers 72:59 Postimees
  kohad11-12 74 Saku 66:55 AIS/DSV
12.05 20:45 kohad13-14 75 Uus Maailm 58:76 SK Klavis
  kohad15-16 76 SoSoja 20:0 SK Hoops
  kohad5-6 79 Saare Teed 80:88 BC Exclusive
  kohad7-8 80 Kopernics 71:94 Valio
17.mai   3. koht 31 Areco TTK 86:82 Softrend
  finaal 32 Kiili SK/LKB 66:70 Nolato