RINGID:  [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ]
2008/2009 Tallinna Kossuliiga A-divisjon play-off
1-1Tue10.03
206Hausers/Webmedia65:72Softrend/ArcoVaraPõhja spordihoone17:30
202KK Viimsi63:110NolatoViimsi Kooli spordikompleks19:00
204VALIO75:105BC ZVEZDAMereakadeemia20:00
 Wed11.03
205RSK Rae69:72KopernicsJüri Spordihoone20:15
203Lehepunkt68:78HansaUuringudViimsi Kooli spordikompleks20:30
1-2Thu12.03
214Saku vald80:67SK HoopsSaku Gümnaasium21:00
1-1Mon16.03
201H-Sport/Betoonimeister65:123Sport Court/Tallinna ÜlikoolJärveotsa Gümnaasium18:00
207SK Hoops81:81Saku valdKristiine Spordimaja19:00
1-2 
211BC ZVEZDA116:83VALIOKristiine Spordimaja21:00
 Tue17.03
210HansaUuringud68:66LehepunktJärveotsa Gümnaasium21:15
 Fri20.03
212Kopernics67:65RSK RaeJärveotsa Gümnaasium19:00
209Nolato20:0KK ViimsiJüri Spordihoone20:00
 Sun22.03
213Softrend/ArcoVara84:60Hausers/WebmediaTabasalu Spordikompleks  
208Sport Court/Tallinna Ülikool20:0H-Sport/BetoonimeisterTallinna Ülikooli võimla  
2-1Mon23.03
217Saku vald72:86Kiili SK/LKBSaku Gümnaasium21:00
219BC ZVEZDA65:67HansaUuringudKristiine Spordimaja21:00
2-2Tue24.03
220HansaUuringud95:82BC ZVEZDAJärveotsa Gümnaasium21:15
2-1Fri27.03
221Kopernics92:86NolatoJärveotsa Gümnaasium19:00
 Sun29.03
215Softrend/ArcoVara57:63Sport Court/Tallinna ÜlikoolTabasalu Spordikompleks19:30
 Tue31.03
224Hausers/Webmedia66:58H-Sport/BetoonimeisterPõhja spordihoone17:30
2-2Fri03.04
222Nolato91:58KopernicsJüri Spordihoone20:00
2-1Sun05.04
223VALIO60:63LehepunktMereakadeemia  
3-1 
232SK Hoops0:20LehepunktEesti Näituste Spordihall  
2-2 
216Sport Court/Tallinna Ülikool54:52Softrend/ArcoVaraTallinna Ülikooli võimla14:00
218Kiili SK/LKB73:66Saku valdKiili Spordihoone20:00
2-1Wed08.04
225RSK Rae64:85KK ViimsiJüri Spordihoone20:15
3-1Tue14.04
226HansaUuringud66:76Kiili SK/LKBJärveotsa Gümnaasium21:15
 Fri17.04
233Hausers/Webmedia79:70KK ViimsiPõhja spordihoone18:00
230Kopernics81:98Softrend/ArcoVaraJärveotsa Gümnaasium19:00
 Sun19.04
231BC ZVEZDA0:20Saku valdKristiine Spordimaja  
3-2 
227Kiili SK/LKB84:47HansaUuringudKiili Spordihoone20:00
3-1Thu23.04
234VALIO74:66H-Sport/BetoonimeisterMereakadeemia20:00
 Fri24.04
228Nolato63:62Sport Court/Tallinna ÜlikoolJüri Spordihoone20:00
4-1Mon27.04
235Softrend/ArcoVara86:77Saku valdSaku Gümnaasium21:00
 Tue28.04
236Hausers/Webmedia75:65LehepunktPõhja spordihoone  
3-2 
229Sport Court/Tallinna Ülikool85:103NolatoTallinna Ülikooli võimla18:30
5-1Sat09.05
237Sport Court/Tallinna Ülikool91:71HansaUuringudPirita Majandusgümnaasium15:00
238Kiili SK/LKB91:86NolatoPirita Majandusgümnaasium17:00