RINGID:  [ 1 ][ 2 ][ 3 ]
2008/2009 Tallinna Kossuliiga B-divisjon põhiturniir
1-2Wed08.10
014Metus69:74BC MeeskondTabasalu Spordikompleks21:00
1-1Mon13.10
002BC Meeskond74:47BC LintmanPirita Majandusgümnaasium21:00
1-2Tue14.10
016Smarten Logistics61:52MassuJüri Spordihoone21:00
1-1Wed15.10
008Kõrgkool I-Studium71:58Vasalemma SpordiklubiTTÜ Spordihoone18:30
012Tabasalu PK "Kiirus"67:56A4 KinnisvaraTabasalu Spordikompleks19:30
001Saare Teed50:78Smarten LogisticsTallinna 32. Keskkool20:30
 Thu16.10
003Helden96:37MetusEesti Näituste Spordihall20:00
 Sat18.10
009KK Parimad Pojad62:84ETKJüri Spordihoone16:30
 Sun19.10
007SKL / Kontsertlavad.ee75:61SEBLasnamäe Sportmängude Maja  
004BC MS Ärisüsteemid73:61BC ForwardsLaagna Gümnaasium  
006Korvpallikarud34:101TANKKristiine Spordimaja  
010SK Autsaider60:71KeskerakondKristiine Spordimaja  
005SouthWestern Estonia46:73PostimeesSaksa Gümnaasium  
1-2Tue21.10
021A4 Kinnisvara56:45Bee TseeSaue Spordikompleks20:30
 Wed22.10
024ETK81:84ASPIAudentese Spordihoone20:30
1-3Thu23.10
032SKL / Kontsertlavad.ee62:60Kõrgkool I-StudiumLasnamäe Sportmängude Maja19:00
1-2 
013BC Forwards58:105HeldenArte Gümnaasium21:00
 Fri24.10
023Keskerakond68:35KK Parimad PojadEHTE Erakool20:30
1-1Sat25.10
011Bee Tsee79:69TurbaJüri Spordihoone14:00
1-2Sun26.10
022Turba82:71SK AutsaiderTurba Gümnaasium  
019TANK89:45SouthWestern EstoniaLaagri Spordihoone  
020Postimees58:53RentlineTiit Soku Korvpallikool  
015BC Lintman56:62Saare TeedEesti Näituste Spordihall  
 Mon27.10
018SEB46:61KorvpallikarudSparta Spordiklubi19:00
017Vasalemma Spordiklubi72:66SKL / Kontsertlavad.eeRummu Spordihoone20:00
1-3 
027BC Meeskond66:63BC ForwardsPirita Majandusgümnaasium21:00
 Tue28.10
025Massu67:55BC LintmanKristiine Spordimaja21:00
1-4Wed29.10
041Kõrgkool I-Studium83:48KorvpallikarudTTÜ Spordihoone18:30
1-3Thu30.10
033ASPI76:70KeskerakondTiit Soku Korvpallikool20:00
028Helden87:71BC MS ÄrisüsteemidEesti Näituste Spordihall20:00
 Sat01.11
036Bee Tsee78:71Tabasalu PK "Kiirus"Jüri Spordihoone14:00
034KK Parimad Pojad75:80TurbaJüri Spordihoone16:30
 Sun02.11
029Rentline74:65TANKKristiine Spordimaja  
026Saare Teed60:55MetusTallinna 32. Keskkool  
030SouthWestern Estonia59:73SEBSaksa Gümnaasium  
1-4Mon03.11
040BC Lintman49:82Smarten LogisticsEesti Näituste Spordihall20:00
1-6 
066Kõrgkool I-Studium68:66RentlineTallinna Tööstushariduskeskus20:30
1-4Wed05.11
045Tabasalu PK "Kiirus"71:60SK AutsaiderTabasalu Spordikompleks19:30
048Keskerakond64:48ETKAudentese Spordihoone20:30
 Sun09.11
044TANK54:55PostimeesLaagri Spordihoone  
039Metus57:64MassuTabasalu Spordikompleks  
046A4 Kinnisvara81:40KK Parimad PojadSaue Spordikompleks  
042Vasalemma Spordiklubi86:70SouthWestern EstoniaRummu Spordihoone  
037BC MS Ärisüsteemid93:73BC MeeskondLaagna Gümnaasium  
038BC Forwards48:51Saare TeedKristiine Spordimaja16:15
1-3 
031Korvpallikarud63:89Vasalemma SpordiklubiKristiine Spordimaja17:30
1-4Mon10.11
047Turba98:84ASPITurba Gümnaasium20:00
1-5 
052BC Meeskond35:75HeldenPirita Majandusgümnaasium21:00
 Tue11.11
050Massu65:52BC ForwardsKristiine Spordimaja21:00
 Wed12.11
057ETK81:72TurbaAudentese Spordihoone20:30
049Smarten Logistics89:66MetusTabasalu Spordikompleks21:00
1-4Thu13.11
043SEB80:73RentlineAudentese Spordihoone19:00
1-5Sat15.11
059KK Parimad Pojad56:88Tabasalu PK "Kiirus"Jüri Spordihoone16:30
 Sun16.11
051Saare Teed60:78BC MS ÄrisüsteemidTallinna 32. Keskkool  
053Postimees61:38SEBTiit Soku Korvpallikool  
060SK Autsaider61:41Bee TseeKristiine Spordimaja  
055SouthWestern Estonia60:50Kõrgkool I-StudiumSaksa Gümnaasium13:00
056Korvpallikarud48:66SKL / Kontsertlavad.eeKristiine Spordimaja17:30
1-6Mon17.11
072Turba76:81KeskerakondTurba Gümnaasium20:00
1-9 
099Smarten Logistics60:45BC MeeskondPirita Majandusgümnaasium21:00
1-6Tue18.11
071A4 Kinnisvara83:64ETKSaue Spordikompleks20:30
 Wed19.11
070Tabasalu PK "Kiirus"71:93ASPITabasalu Spordikompleks19:30
064Metus107:63BC LintmanTabasalu Spordikompleks21:00
 Thu20.11
068SEB43:77TANKAudentese Spordihoone19:00
061Helden89:55Saare TeedEesti Näituste Spordihall20:00
063BC Forwards66:108Smarten LogisticsArte Gümnaasium21:00
1-8 
089Korvpallikarud75:94RentlineKristiine Spordimaja21:00
1-7Fri21.11
081Keskerakond68:71A4 KinnisvaraEHTE Erakool20:30
1-6Sat22.11
069Bee Tsee82:49KK Parimad PojadJüri Spordihoone14:00
 Sun23.11
065SKL / Kontsertlavad.ee67:51SouthWestern EstoniaLasnamäe Sportmängude Maja  
1-3 
035SK Autsaider73:76A4 KinnisvaraKristiine Spordimaja19:30
1-7Mon24.11
073BC Lintman53:51BC ForwardsEesti Näituste Spordihall20:00
 Wed26.11
082ETK81:70Tabasalu PK "Kiirus"Audentese Spordihoone20:45
1-8Thu27.11
086Helden79:63Smarten LogisticsEesti Näituste Spordihall20:00
1-6 
062BC MS Ärisüsteemid71:61MassuLaagna Gümnaasium20:00
1-7Sun30.11
076Saare Teed62:65BC MeeskondTallinna 32. Keskkool  
083ASPI89:66Bee TseeTiit Soku Korvpallikool  
078Postimees74:60Kõrgkool I-StudiumTiit Soku Korvpallikool  
075Massu41:72HeldenKristiine Spordimaja  
084KK Parimad Pojad50:101SK AutsaiderJüri Spordihoone  
079Rentline79:66SKL / Kontsertlavad.eeKristiine Spordimaja  
080SouthWestern Estonia53:46KorvpallikarudSaksa Gümnaasium13:00
074Smarten Logistics96:75BC MS ÄrisüsteemidJüri Spordihoone14:00
1-8Mon01.12
091Kõrgkool I-Studium67:70TANKTallinna Tööstushariduskeskus20:30
 Wed03.12
095Tabasalu PK "Kiirus"78:64KeskerakondTabasalu Spordikompleks19:30
1-5Thu04.12
058ASPI60:74A4 KinnisvaraTiit Soku Korvpallikool20:00
054Rentline68:75Vasalemma SpordiklubiKristiine Spordimaja21:00
1-8 
088BC Forwards62:85MetusArte Gümnaasium21:00
1-9Fri05.12
102TANK66:84SKL / Kontsertlavad.eeLaagri Spordihoone17:30
1-8Sat06.12
094Bee Tsee75:78ETKJüri Spordihoone14:00
 Sun07.12
090SKL / Kontsertlavad.ee66:85PostimeesLasnamäe Sportmängude Maja  
085BC Meeskond50:54MassuKristiine Spordimaja  
1-9Mon08.12
098BC Lintman56:72HeldenEesti Näituste Spordihall20:00
105Turba101:81Tabasalu PK "Kiirus"Turba Gümnaasium20:00
1-8 
092Vasalemma Spordiklubi73:67SEBRummu Spordihoone20:45
1-9Tue09.12
103Postimees64:47KorvpallikarudTiit Soku Korvpallikool21:00
 Wed10.12
107ETK61:86SK AutsaiderAudentese Spordihoone21:00
 Thu11.12
108ASPI94:60KK Parimad PojadTiit Soku Korvpallikool20:00
1-8 
087BC MS Ärisüsteemid74:67BC LintmanLaagna Gümnaasium20:00
1-9 
104Rentline70:58SouthWestern EstoniaKristiine Spordimaja21:00
1-7Fri12.12
077TANK20:0Vasalemma SpordiklubiLaagri Spordihoone17:30
1-9 
106Keskerakond87:68Bee TseeEHTE Erakool20:30
 Sun14.12
100Massu71:58Saare TeedKristiine Spordimaja  
097Metus97:84BC MS ÄrisüsteemidTabasalu Spordikompleks  
101SEB49:73Kõrgkool I-StudiumSparta Spordiklubi  
1-8 
093SK Autsaider91:70ASPIKristiine Spordimaja19:30
 Tue16.12
096A4 Kinnisvara89:70TurbaSaue Spordikompleks20:30
1-6Sun21.12
067Vasalemma Spordiklubi70:72PostimeesRummu Spordihoone17:00
3-1Sun12.04
110ASPI57:59Saare TeedTiit Soku Korvpallikool  
109TANK MetusLaagri kooli spordihoone