RINGID:  [ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ]
2008/2009 Tallinna Kossuliiga B-divisjon play-off
1-1Wed25.02
205Metus63:70Tabasalu PK "Kiirus"Tabasalu Spordikompleks20:00
 Sun01.03
203SouthWestern Estonia60:72Vasalemma SpordiklubiSaksa Gümnaasium13:00
 Tue03.03
208Saare Teed82:59MassuKristiine Spordimaja21:00
1-2Wed04.03
213Tabasalu PK "Kiirus"75:86MetusTabasalu Spordikompleks20:00
1-1 
206BC Lintman52:99ETKTallinna 21. Kool20:30
 Fri06.03
201BC Meeskond75:88TurbaPirita Majandusgümnaasium20:00
 Sat07.03
207Bee Tsee75:92Kõrgkool I-StudiumJüri Spordihoone13:00
1-2Mon09.03
209Turba74:89BC MeeskondTurba Gümnaasium20:00
215Kõrgkool I-Studium88:38Bee TseeTallinna Tööstushariduskeskus20:30
 Wed11.03
214ETK86:96BC LintmanAudentese Spordihoone21:00
 Thu12.03
210BC MS Ärisüsteemid75:63KorvpallikarudLaagna Gümnaasium20:00
1-1 
204SK Autsaider82:81RentlineKristiine Spordimaja21:00
1-2Fri13.03
211Vasalemma Spordiklubi80:52SouthWestern EstoniaRummu Spordihoone20:00
 Sun15.03
216Massu70:55Saare TeedKristiine Spordimaja  
1-1 
202Korvpallikarud76:77BC MS ÄrisüsteemidKristiine Spordimaja17:30
1-2 
212Rentline92:67SK AutsaiderKristiine Spordimaja19:30
2-1Wed18.03
223Kõrgkool I-Studium70:67ASPITTÜ Spordihoone18:30
222ETK96:85TANKAudentese Spordihoone21:00
 Thu19.03
218BC MS Ärisüsteemid70:67KeskerakondLaagna Gümnaasium20:00
220Rentline82:68A4 KinnisvaraKristiine Spordimaja21:00
 Fri20.03
219Vasalemma Spordiklubi74:51HeldenRummu Spordihoone20:00
 Sun22.03
217BC Meeskond63:96Smarten LogisticsPirita Majandusgümnaasium  
221Metus74:91SKL / Kontsertlavad.eeTabasalu Spordikompleks  
224Saare Teed62:70PostimeesLaagri kooli spordihoone20:00
 Mon23.03
233Turba76:84KorvpallikarudTurba Gümnaasium20:00
2-2Tue24.03
228A4 Kinnisvara68:64RentlineSaue Spordikompleks20:45
2-1Thu26.03
236Massu51:57Bee TseeKristiine Spordimaja21:00
2-2Fri27.03
230TANK74:66ETKLaagri kooli spordihoone17:30
2-1Sun29.03
235Tabasalu PK "Kiirus"89:75BC LintmanTabasalu Spordikompleks  
2-2 
232Postimees78:68Saare TeedTiit Soku Korvpallikool  
2-1 
234SK Autsaider59:64SouthWestern EstoniaKristiine Spordimaja  
2-2 
229SKL / Kontsertlavad.ee68:61MetusLasnamäe Sportmängude Maja  
231ASPI48:85Kõrgkool I-StudiumTiit Soku Korvpallikool  
225Smarten Logistics69:57BC MeeskondJüri Spordihoone14:00
3-1Mon30.03
237Kõrgkool I-Studium41:55PostimeesTallinna Tööstushariduskeskus20:30
2-2Tue31.03
227Helden55:64Vasalemma SpordiklubiTallinna 32. Keskkool20:00
226Keskerakond89:75BC MS ÄrisüsteemidViimsi Kooli spordikompleks21:00
3-1Wed01.04
239ETK116:75SKL / Kontsertlavad.eeAudentese Spordihoone21:00
 Sun05.04
245Keskerakond50:80Smarten LogisticsJüri Spordihoone14:00
3-2Mon06.04
240SKL / Kontsertlavad.ee70:77ETKLasnamäe Sportmängude Maja19:00
3-1Tue07.04
250Helden57:66A4 KinnisvaraSaue Spordikompleks20:30
3-2 
238Postimees64:57Kõrgkool I-StudiumTiit Soku Korvpallikool21:00
3-1 
244Massu91:70BC LintmanKristiine Spordimaja21:00
 Wed08.04
242Tabasalu PK "Kiirus"76:69Bee TseeTabasalu Spordikompleks19:30
3-2 
249Vasalemma Spordiklubi62:60RentlineRummu Spordihoone21:00
 Thu09.04
246Smarten Logistics85:70KeskerakondJüri Spordihoone19:00
3-1 
252ASPI57:59Saare TeedTiit Soku Korvpallikool20:00
 Sun12.04
247BC MS Ärisüsteemid0:20BC MeeskondLaagna Gümnaasium  
251TANK88:78MetusLaagri Spordihoone  
243Turba74:98SK AutsaiderTurba Gümnaasium  
241SouthWestern Estonia51:52KorvpallikarudSaksa Gümnaasium13:00
4-1Tue14.04
260Massu48:75SK AutsaiderKristiine Spordimaja21:00
 Thu16.04
253ETK90:59PostimeesAudentese Spordihoone21:00
 Fri17.04
256TANK Saare TeedLaagri Spordihoone17:30
3-1 
248Rentline61:55Vasalemma SpordiklubiKristiine Spordimaja21:00
4-1Mon20.04
255SKL / Kontsertlavad.ee47:60Kõrgkool I-StudiumLasnamäe Sportmängude Maja19:00
261Turba57:70BC LintmanTurba Gümnaasium20:00
4-2Tue21.04
254Postimees72:75ETKTiit Soku Korvpallikool21:00
4-1Wed22.04
258Tabasalu PK "Kiirus"65:75KorvpallikarudTabasalu Spordikompleks19:30
 Thu23.04
257ASPI113:53MetusTiit Soku Korvpallikool20:00
262Rentline77:72Smarten LogisticsKristiine Spordimaja21:00
 Sun26.04
265A4 Kinnisvara20:0BC MeeskondSaue Spordikompleks  
264Keskerakond20:0Vasalemma SpordiklubiEhte Humanitaargümnaasium  
266Helden0:20BC MS ÄrisüsteemidTallinna 32. Keskkool  
 Mon27.04
267Keskerakond64:62Kõrgkool I-StudiumTallinna Tööstushariduskeskus20:30
 Tue28.04
269A4 Kinnisvara87:67TANKSaue Spordikompleks20:30
4-2 
263Smarten Logistics93:72RentlineJüri Spordihoone20:30
4-1Sun03.05
270BC Meeskond Saare TeedArte Gümnaasium  
268SKL / Kontsertlavad.ee76:63Vasalemma SpordiklubiLasnamäe Sportmängude Maja  
259SouthWestern Estonia67:68Bee TseeSaksa Gümnaasium13:00
5-1Sat09.05
271Rentline56:55PostimeesPirita Majandusgümnaasium11:00
272Smarten Logistics71:74ETKPirita Majandusgümnaasium13:00