2008/2009 Tallinna Kossuliiga B-divisjon vahegrupp
1Wed15.10
413Kõrgkool I-Studium71:58Vasalemma SpordiklubiTallinna Tööstushariduskeskus18:30
 Mon27.10
422SEB46:61KorvpallikarudSparta Spordiklubi19:00
 Thu30.10
401Helden87:71BC MS ÄrisüsteemidEesti Näituste Spordihall20:00
408ASPI76:70KeskerakondTiit Soku Korvpallikool20:00
 Sun02.11
423SouthWestern Estonia59:73SEBSaksa Gümnaasium  
 Mon03.11
414Kõrgkool I-Studium68:66RentlineTallinna Tööstushariduskeskus20:30
 Sun09.11
405TANK54:55PostimeesLaagri Spordihoone  
 Wed12.11
416ETK81:72TurbaAudentese Spordihoone20:30
 Sun16.11
425SK Autsaider61:41Bee TseeKristiine Spordimaja  
 Wed19.11
419Metus107:63BC LintmanTabasalu Spordikompleks21:00
 Fri21.11
409Keskerakond68:71A4 KinnisvaraEHTE Erakool20:30
 Sat22.11
426Bee Tsee82:49KK Parimad PojadJüri Spordihoone14:00
 Mon24.11
420BC Lintman53:51BC ForwardsEesti Näituste Spordihall20:00
 Wed26.11
417ETK81:70Tabasalu PK "Kiirus"Audentese Spordihoone20:45
 Thu27.11
402Helden79:63Smarten LogisticsEesti Näituste Spordihall20:00
 Sun30.11
427KK Parimad Pojad50:101SK AutsaiderJüri Spordihoone  
412Saare Teed62:65BC MeeskondTallinna 32. Keskkool  
424SouthWestern Estonia53:46KorvpallikarudSaksa Gümnaasium13:00
403Smarten Logistics96:75BC MS ÄrisüsteemidJüri Spordihoone14:00
 Thu04.12
407ASPI60:74A4 KinnisvaraTiit Soku Korvpallikool20:00
415Rentline68:75Vasalemma SpordiklubiKristiine Spordimaja21:00
421BC Forwards62:85MetusArte Gümnaasium21:00
 Fri05.12
406TANK66:84SKL / Kontsertlavad.eeLaagri Spordihoone17:30
 Sun07.12
404SKL / Kontsertlavad.ee66:85PostimeesLasnamäe Sportmängude Maja  
411BC Meeskond50:54MassuKristiine Spordimaja  
 Mon08.12
418Turba101:81Tabasalu PK "Kiirus"Turba Gümnaasium20:00
 Sun14.12
410Massu71:58Saare TeedKristiine Spordimaja  
2Mon05.01
439BC Lintman45:59SouthWestern EstoniaEesti Näituste Spordihall20:00
 Wed07.01
433Kõrgkool I-Studium65:59ETKTTÜ Spordihoone18:30
 Thu08.01
431Smarten Logistics67:53SKL / Kontsertlavad.eeJüri Spordihoone19:00
428Helden74:89TANKEesti Näituste Spordihall20:00
 Sun11.01
435BC Meeskond81:83Vasalemma SpordiklubiPirita Majandusgümnaasium  
437SEB81:83KK Parimad PojadSparta Spordiklubi  
432Massu67:86RentlineKristiine Spordimaja  
436Metus20:0KorvpallikarudTabasalu Spordikompleks  
3Mon12.01
449BC Forwards50:53SEBSparta Spordiklubi19:00
2 
434Turba59:79Saare TeedTurba Gümnaasium20:00
3Wed14.01
447Tabasalu PK "Kiirus"83:65BC MeeskondTabasalu Spordikompleks19:30
444ETK71:83MassuAudentese Spordihoone21:00
446Rentline93:66TurbaKristiine Spordimaja21:00
 Thu15.01
443ASPI73:84Smarten LogisticsTiit Soku Korvpallikool20:00
4 
499BC Forwards60:70KorvpallikarudArte Gümnaasium21:00
3Sat17.01
448KK Parimad Pojad71:102MetusJüri Spordihoone16:30
 Sun18.01
450Korvpallikarud30:86SK AutsaiderKristiine Spordimaja  
442TANK64:66A4 KinnisvaraLaagri Spordihoone  
451Bee Tsee71:107BC LintmanJüri Spordihoone  
4 
501SK Autsaider95:80BC LintmanKristiine Spordimaja19:30
2Tue20.01
430A4 Kinnisvara84:65BC MS ÄrisüsteemidSaue Spordikompleks20:30
4 
502Postimees59:55ASPITiit Soku Korvpallikool21:00
3Thu22.01
441BC MS Ärisüsteemid49:61PostimeesLaagna Gümnaasium20:00
 Fri23.01
440Keskerakond64:69HeldenEHTE Erakool  
4Sun25.01
497Helden61:63SKL / Kontsertlavad.eeTallinna 32. Keskkool  
504Massu62:80Vasalemma SpordiklubiKristiine Spordimaja  
506Turba70:68BC MeeskondTurba Gümnaasium  
508SEB71:78Bee TseeSparta Spordiklubi  
498Saare Teed70:83RentlineTallinna 32. Keskkool  
505Kõrgkool I-Studium92:75Tabasalu PK "Kiirus"TTÜ Spordihoone  
507Metus89:71SouthWestern EstoniaTabasalu Spordikompleks  
2 
438SK Autsaider98:41BC ForwardsKristiine Spordimaja19:30
4Tue27.01
503A4 Kinnisvara60:82Smarten LogisticsSaue Spordikompleks20:30
5Wed28.01
459ETK93:84Saare TeedAudentese Spordihoone21:00
6 
475Metus91:65SEBTabasalu Spordikompleks21:00
2Thu29.01
429Postimees61:57KeskerakondTiit Soku Korvpallikool19:30
4 
500BC MS Ärisüsteemid58:71TANKLaagna Gümnaasium20:00
5Fri30.01
455Keskerakond75:70BC MS ÄrisüsteemidEHTE Erakool20:30
 Sat31.01
460Bee Tsee85:88MetusJüri Spordihoone14:00
463KK Parimad Pojad62:64BC ForwardsJüri Spordihoone16:30
 Sun01.02
462SouthWestern Estonia57:63SK AutsaiderSaksa Gümnaasium  
457BC Meeskond54:60Kõrgkool I-StudiumPirita Majandusgümnaasium  
452ASPI67:72HeldenTiit Soku Korvpallikool  
454SKL / Kontsertlavad.ee91:79A4 KinnisvaraLasnamäe Sportmängude Maja  
461BC Lintman80:70SEBEesti Näituste Spordihall  
456Tabasalu PK "Kiirus"69:55MassuTabasalu Spordikompleks  
458Vasalemma Spordiklubi86:63TurbaRummu Spordihoone  
453Smarten Logistics85:83PostimeesJüri Spordihoone14:00
6Mon02.02
469Vasalemma Spordiklubi69:77ETKRummu Spordihoone20:00
 Thu05.02
474BC Forwards101:97Bee TseeArte Gümnaasium21:00
468Rentline71:46BC MeeskondKristiine Spordimaja21:00
 Fri06.02
464TANK67:76Smarten LogisticsLaagri Spordihoone17:30
 Sun08.02
470Saare Teed68:70Tabasalu PK "Kiirus"Tallinna 32. Keskkool  
465SKL / Kontsertlavad.ee81:72KeskerakondLasnamäe Sportmängude Maja  
471Massu64:80Kõrgkool I-StudiumKristiine Spordimaja  
466BC MS Ärisüsteemid62:72ASPILaagna Gümnaasium  
473SouthWestern Estonia70:50KK Parimad PojadSaksa Gümnaasium  
472Korvpallikarud70:69BC LintmanKristiine Spordimaja17:30
7Tue10.02
479A4 Kinnisvara78:68HeldenSaue Spordikompleks20:30
 Thu12.02
482Rentline88:63Tabasalu PK "Kiirus"Kristiine Spordimaja21:00
 Sun15.02
477SKL / Kontsertlavad.ee20:0BC MS ÄrisüsteemidLasnamäe Sportmängude Maja  
481Vasalemma Spordiklubi104:65Saare TeedRummu Spordihoone  
483Turba77:80MassuTurba Gümnaasium  
478TANK82:54ASPIArte Gümnaasium  
485SouthWestern Estonia61:53BC ForwardsSaksa Gümnaasium  
480BC Meeskond55:72ETKPirita Majandusgümnaasium  
476Smarten Logistics73:69KeskerakondJüri Spordihoone14:00
486Korvpallikarud64:87Bee TseeKristiine Spordimaja17:30
487SK Autsaider77:80MetusKristiine Spordimaja19:30
8Mon16.02
491Kõrgkool I-Studium75:66TurbaTallinna Tööstushariduskeskus20:30
 Wed18.02
492Tabasalu PK "Kiirus"88:39Vasalemma SpordiklubiTabasalu Spordikompleks19:30
7 
484BC Lintman51:55KK Parimad PojadTallinna 21. Kool20:30
8 
493ETK74:59RentlineAudentese Spordihoone21:00
 Thu19.02
494SEB47:68SK AutsaiderAudentese Spordihoone19:00
6 
467Helden48:52PostimeesEesti Näituste Spordihall20:00
8Fri20.02
490Keskerakond69:64TANKEhte Humanitaargümnaasium17:30
 Sat21.02
495Bee Tsee67:77SouthWestern EstoniaJüri Spordihoone14:00
 Sun22.02
489ASPI70:84SKL / Kontsertlavad.eeTiit Soku Korvpallikool  
496KK Parimad Pojad59:61KorvpallikarudJüri Spordihoone  
488Postimees73:65A4 KinnisvaraTiit Soku Korvpallikool  
3Mon23.02
445Saare Teed42:83Kõrgkool I-StudiumTallinna Tööstushariduskeskus20:30