2015/2016 Tallinna Kossuliiga B-divisjon põhiturniir
1Mon12.10
002Keskerakond49:60Saku KorvpalliklubiSaku Gümnaasium20:00
006Nordauto71:79FöönixÕismäe Sportmängude Hall20:30
 Tue13.10
008Carries Trans/Korvpallikarud60:52Paldiski KK/WillenbrockÕismäe Sportmängude Hall18:00
016Massu77:71Inspired.eeKristiine Spordimaja19:00
015Cumulus63:72Raadio ElmarPõhja spordihoone20:00
014BC Forwards/iSport 160:65BC TormSüdalinna Kool20:10
 Wed14.10
005Tabasalu Palliklubi79:66Haabersti SKTabasalu Spordikompleks19:30
007Mõigu KEK53:49VahipataljonPeetri Kool20:30
009Vasalemma SK/Keila KK86:65BC BuldooserKeila Kool20:30
001BC Õika46:57Kose EmotsioonÕismäe Gümnaasium21:00
 Thu15.10
010Sõprade Klubi RTK 22.1564:59Yeezuz BCTallinna Tööstushariduskeskus19:00
017Omniva71:39BC Forwards/iSport 2Tallinna Tööstushariduskeskus19:00
012MultiCopy78:53EelviimasedJärveotsa Gümnaasium19:30
013Hansab92:53EricssonTiit Soku Korvpallikool19:45
 Sun18.10
003Rubla72:55AexpoLasnamäe Sportmängude Maja16:30
2 
029Hausers/Kontek71:61MultiCopyKopli Spordihoone16:30
 Mon19.10
020Saku Korvpalliklubi66:78RublaSaku Gümnaasium20:00
028Nordauto81:66Yeezuz BCÕismäe Sportmängude Hall20:30
026Paldiski KK/Willenbrock67:65Vasalemma SK/Keila KKSaue Spordikompleks20:45
 Tue20.10
024Föönix36:64Mõigu KEKÕismäe Sportmängude Hall19:00
033Raadio Elmar71:58MassuTiit Soku Korvpallikool20:10
1 
011Imelised54:68Hausers/KontekKristiine Spordimaja20:30
2Wed21.10
027BC Buldooser59:56Sõprade Klubi RTK 22.15Õismäe Sportmängude Hall19:00
030Eelviimased59:89HansabTallinna Heleni Kool19:00
031Ericsson42:74BC Forwards/iSport 1Lasnamäe Sportmängude Maja19:00
 Thu22.10
035BC Forwards/iSport 250:73SW UnagiSüdalinna Kool20:10
 Fri23.10
023BC Õika59:114Haabersti SKJärveotsa Gümnaasium18:00
3Sun25.10
053SW Unagi91:82Inspired.eeSüdalinna Kool13:00
2 
036Parim Enne/Ylemere55:69Makassar/SK RaesportSaksa Gümnaasium14:00
021Aexpo59:88TOP TrustSüdalinna Kool16:00
3 
038Rubla66:71Kose EmotsioonLasnamäe Sportmängude Maja16:30
2 
025Vahipataljon38:48Carries Trans/KorvpallikarudLasnamäe Sportmängude Maja18:00
 Mon26.10
022Swedbank78:54Tabasalu PalliklubiTiit Soku Korvpallikool18:40
3 
046Yeezuz BC50:64BC BuldooserTTÜ Spordihoone20:00
 Tue27.10
043Carries Trans/Korvpallikarud66:54FöönixÕismäe Sportmängude Hall18:00
049BC Forwards/iSport 182:34EelviimasedSüdalinna Kool20:10
 Wed28.10
040Tabasalu Palliklubi53:69AexpoTabasalu Spordikompleks19:30
050Mitel/Esecom73:53EricssonJärveotsa Gümnaasium19:30
044Vasalemma SK/Keila KK48:66VahipataljonKeila Kool20:30
054Makassar/SK Raesport56:50BC Forwards/iSport 2Jüri Spordihoone20:45
2 
034Inspired.ee54:51OmnivaKristiine Spordimaja21:00
3 
037Keskerakond66:55BC ÕikaÕismäe Gümnaasium21:00
 Thu29.10
039TOP Trust63:78Saku KorvpalliklubiSaksa Gümnaasium18:25
045Sõprade Klubi RTK 22.1586:63Paldiski KK/WillenbrockTallinna Tööstushariduskeskus19:00
051Massu84:77CumulusKristiine Spordimaja21:00
 Fri30.10
042Mõigu KEK92:80NordautoPeetri Kool20:40
1Sun01.11
018SW Unagi95:67Parim Enne/YlemereSüdalinna Kool13:00
4Mon02.11
057Saku Korvpalliklubi96:55Tabasalu PalliklubiSaku Gümnaasium20:00
 Tue03.11
061Föönix69:68Vasalemma SK/Keila KKÕismäe Sportmängude Hall19:00
069Cumulus62:64OmnivaPõhja spordihoone20:00
3Wed04.11
041Haabersti SK52:49SwedbankJärveotsa Gümnaasium18:00
4 
063Paldiski KK/Willenbrock62:52BC BuldooserÕismäe Sportmängude Hall19:00
067Eelviimased54:72Mitel/EsecomTallinna Heleni Kool19:00
064Mõigu KEK82:50Yeezuz BCPeetri Kool20:40
071Inspired.ee56:52Makassar/SK RaesportKristiine Spordimaja21:00
 Thu05.11
068Ericsson63:84BC TormLasnamäe Sportmängude Maja17:30
3 
048Hansab51:70Hausers/KontekTiit Soku Korvpallikool18:40
4 
056Kose Emotsioon88:72TOP TrustKose Gümnaasium19:00
072BC Forwards/iSport 253:86Parim Enne/YlemereSüdalinna Kool20:10
 Fri06.11
059Keskerakond78:65Haabersti SKÕismäe Sportmängude Hall18:00
 Sun08.11
058Aexpo68:78SwedbankSüdalinna Kool16:00
055BC Õika78:91RublaLasnamäe Sportmängude Maja16:30
066Hausers/Kontek72:39BC Forwards/iSport 1Kopli Spordihoone16:30
 Tue10.11
065Imelised64:77HansabKristiine Spordimaja20:30
1Thu12.11
004TOP Trust57:74SwedbankSaksa Gümnaasium18:25
4 
062Vahipataljon60:68Sõprade Klubi RTK 22.15Kopli Spordihoone18:45
2Fri13.11
032BC Torm74:54Mitel/EsecomSõbra Spordihall19:00
4 
070Raadio Elmar103:71SW UnagiJärveotsa Gümnaasium19:30
5Sun15.11
090Parim Enne/Ylemere51:74Inspired.eeSaksa Gümnaasium14:00
 Mon16.11
076Swedbank59:71Saku KorvpalliklubiTiit Soku Korvpallikool18:40
 Tue17.11
078Carries Trans/Korvpallikarud45:73Mõigu KEKÕismäe Sportmängude Hall18:00
084BC Forwards/iSport 163:79ImelisedSüdalinna Kool20:10
 Wed18.11
077Haabersti SK72:74AexpoJärveotsa Gümnaasium18:00
075Tabasalu Palliklubi88:60Kose EmotsioonTabasalu Spordikompleks19:30
085Mitel/Esecom57:75Hausers/KontekJärveotsa Gümnaasium19:30
079Vasalemma SK/Keila KK89:69NordautoKeila Kool20:30
082Yeezuz BC63:62Paldiski KK/WillenbrockKopli Spordihoone20:30
089Makassar/SK Raesport61:73Raadio ElmarJüri Spordihoone20:45
 Thu19.11
074TOP Trust75:55BC ÕikaSaksa Gümnaasium18:25
080Sõprade Klubi RTK 22.1568:59FöönixTallinna Tööstushariduskeskus19:00
 Fri20.11
073Rubla91:59KeskerakondLasnamäe Sportmängude Maja17:30
3 
052Omniva51:63Raadio ElmarTallinna Tööstushariduskeskus19:00
5 
086BC Torm82:56EelviimasedSõbra Spordihall19:00
6Mon23.11
094Saku Korvpalliklubi79:71AexpoSaku Gümnaasium20:00
 Tue24.11
100Carries Trans/Korvpallikarud59:41Yeezuz BCÕismäe Sportmängude Hall18:00
101MultiCopy74:59BC Forwards/iSport 1Järveotsa Gümnaasium18:00
098Föönix54:38BC BuldooserÕismäe Sportmängude Hall19:00
106Cumulus66:75Makassar/SK RaesportPõhja spordihoone20:00
107Raadio Elmar95:55Parim Enne/YlemereTiit Soku Korvpallikool20:10
102Imelised60:73Mitel/EsecomKristiine Spordimaja20:30
103Hausers/Kontek56:50BC TormJärveotsa Gümnaasium21:00
 Wed25.11
104Eelviimased60:64EricssonTallinna Heleni Kool19:00
096Mõigu KEK84:55Vasalemma SK/Keila KKPeetri Kool20:40
092BC Õika50:40Tabasalu PalliklubiÕismäe Gümnaasium21:00
108Inspired.ee88:53BC Forwards/iSport 2Kristiine Spordimaja21:00
 Thu26.11
091Keskerakond58:74TOP TrustSaksa Gümnaasium18:25
5 
087Omniva64:74MassuTallinna Tööstushariduskeskus19:00
6 
093Kose Emotsioon62:69SwedbankKose Gümnaasium19:00
097Nordauto54:89Sõprade Klubi RTK 22.15Tallinna Tööstushariduskeskus19:00
 Fri27.11
095Rubla98:83Haabersti SKLasnamäe Sportmängude Maja17:30
7Mon30.11
111Swedbank49:44BC ÕikaTiit Soku Korvpallikool18:40
117Paldiski KK/Willenbrock82:57FöönixSaue Spordikompleks20:45
124Makassar/SK Raesport71:52MassuJüri Spordihoone20:45
3Tue01.12
047MultiCopy83:63ImelisedJärveotsa Gümnaasium18:00
7Wed02.12
113Haabersti SK72:80Saku KorvpalliklubiJärveotsa Gümnaasium18:00
5 
081BC Buldooser37:46VahipataljonÕismäe Sportmängude Hall19:00
7 
114Vasalemma SK/Keila KK46:72Carries Trans/KorvpallikarudKeila Kool20:30
 Thu03.12
109TOP Trust68:81RublaSaksa Gümnaasium18:25
115Sõprade Klubi RTK 22.1551:74Mõigu KEKTallinna Tööstushariduskeskus19:00
5 
083Hansab48:71MultiCopyTiit Soku Korvpallikool19:45
7 
126BC Forwards/iSport 237:97Raadio ElmarSüdalinna Kool20:10
6 
105Massu93:50SW UnagiKristiine Spordimaja21:00
7Fri04.12
121BC Torm73:59ImelisedSõbra Spordihall19:00
 Sun06.12
110Tabasalu Palliklubi61:66KeskerakondTabasalu Spordikompleks  
125Parim Enne/Ylemere47:60CumulusSaksa Gümnaasium14:00
112Aexpo54:66Kose EmotsioonSüdalinna Kool16:00
6 
099Vahipataljon82:70Paldiski KK/WillenbrockLasnamäe Sportmängude Maja18:00
4Mon07.12
060Nordauto60:72Carries Trans/KorvpallikarudÕismäe Sportmängude Hall20:30
8Tue08.12
143Cumulus70:46BC Forwards/iSport 2Põhja spordihoone20:00
7Wed09.12
116BC Buldooser50:69NordautoÕismäe Sportmängude Hall19:00
120Mitel/Esecom71:79MultiCopyJärveotsa Gümnaasium19:30
 Thu10.12
122Ericsson58:76Hausers/KontekLasnamäe Sportmängude Maja17:30
8 
131TOP Trust85:66Haabersti SKSaksa Gümnaasium18:25
130Kose Emotsioon85:74Saku KorvpalliklubiKose Gümnaasium19:00
7Sun13.12
123SW Unagi62:66OmnivaSüdalinna Kool13:00
8 
129BC Õika45:72AexpoSüdalinna Kool16:00
127Rubla77:48Tabasalu PalliklubiLasnamäe Sportmängude Maja16:30
140Hausers/Kontek90:49EelviimasedKopli Spordihoone16:30
7 
118Yeezuz BC54:90VahipataljonLasnamäe Sportmängude Maja18:00
8Mon14.12
128Keskerakond77:67SwedbankTiit Soku Korvpallikool18:40
 Tue15.12
132Carries Trans/Korvpallikarud51:62Sõprade Klubi RTK 22.15Õismäe Sportmängude Hall18:00
135Föönix48:59VahipataljonÕismäe Sportmängude Hall19:00
5 
088SW Unagi64:77CumulusPõhja spordihoone20:00
7 
119BC Forwards/iSport 172:75HansabSüdalinna Kool20:10
8Wed16.12
133Mõigu KEK89:44BC BuldooserÕismäe Sportmängude Hall19:00
136Vasalemma SK/Keila KK74:81Yeezuz BCKeila Kool20:30
 Thu17.12
138MultiCopy90:64BC TormJärveotsa Gümnaasium19:30
137Hansab54:69Mitel/EsecomTiit Soku Korvpallikool19:45
142Massu92:70Parim Enne/YlemereKristiine Spordimaja21:00
 Sun20.12
139Imelised73:44EricssonKristiine Spordimaja18:00
 Mon21.12
134Nordauto81:69Paldiski KK/WillenbrockÕismäe Sportmängude Hall20:30
9Mon04.01
146Swedbank37:71RublaTiit Soku Korvpallikool18:40
8Tue05.01
144Raadio Elmar77:69Inspired.eeTiit Soku Korvpallikool20:10
9Wed06.01
151BC Buldooser37:68Carries Trans/KorvpallikarudÕismäe Sportmängude Hall19:00
145Tabasalu Palliklubi62:71TOP TrustTabasalu Spordikompleks19:30
154Yeezuz BC69:60FöönixKopli Spordihoone20:30
 Thu07.01
157Ericsson56:68MultiCopyLasnamäe Sportmängude Maja17:30
8 
141Omniva64:80Makassar/SK RaesportTallinna Tööstushariduskeskus19:00
9 
150Sõprade Klubi RTK 22.1567:62Vasalemma SK/Keila KKTallinna Tööstushariduskeskus19:00
2 
019Kose Emotsioon70:76KeskerakondKose Gümnaasium19:45
9 
161BC Forwards/iSport 247:82MassuSüdalinna Kool20:10
 Fri08.01
156BC Torm86:37HansabSõbra Spordihall19:00
 Sun10.01
153Vahipataljon69:82NordautoLasnamäe Sportmängude Maja  
160Parim Enne/Ylemere47:82OmnivaSaksa Gümnaasium14:00
147Aexpo71:97KeskerakondSüdalinna Kool16:00
158Eelviimased47:90ImelisedKristiine Spordimaja18:00
 Mon11.01
148Saku Korvpalliklubi65:45BC ÕikaSaku Gümnaasium20:00
152Paldiski KK/Willenbrock59:68Mõigu KEKSaue Spordikompleks20:45
159Makassar/SK Raesport69:50SW UnagiJüri Spordihoone20:45
 Wed13.01
149Haabersti SK64:71Kose EmotsioonJärveotsa Gümnaasium18:00
155Mitel/Esecom54:42BC Forwards/iSport 1Järveotsa Gümnaasium19:30
162Inspired.ee50:64CumulusKristiine Spordimaja21:00