2017/2018 Tallinna Kossuliiga B-divisjon vahegrupp
8Mon01.01
431Genius Sports91:74SK RIMAAA  
426Palliklubi61:48Park MinigolfAAA  
458Hausers/Seesam66:49Haabersti SKAAA  
421KK Saare Slaiders77:74RublaAAA  
416BC Torm68:50BC DSVAAA  
428Keila KK68:56Mõigu KEKAAA  
423Föönix82:78TradiloAAA  
418Aexpo/Estravan69:59Kiili SKAAA  
413EstNor62:51Tabasalu PalliklubiAAA  
430Genius Sports63:64EHTONAAA  
425Tradilo71:57Eesti BMW KlubiAAA  
457A Le Coq68:73Park MinigolfAAA  
420KK Saare Slaiders63:41BC Forwards/Retlar 1AAA  
415BC Torm81:75PuhhidAAA  
432EHTON87:77SK RIMAAA  
427Keila KK70:50A4 Haldus/Lahe KinnisvaraAAA  
459Hausers/Seesam61:41OmnivaAAA  
422BC Forwards/Retlar 177:70RublaAAA  
417Puhhid90:61BC DSVAAA  
412EstNor67:53Tallinna Lennujaama SpordiklubiAAA  
429A4 Haldus/Lahe Kinnisvara73:70Mõigu KEKAAA  
424Föönix74:67Eesti BMW KlubiAAA  
456Palliklubi57:50A Le CoqAAA  
419Omniva71:60Haabersti SKAAA  
414Tallinna Lennujaama Spordiklubi70:51Tabasalu PalliklubiAAA  
1Mon08.01
401Omniva57:43Eesti BMW KlubiJüri Spordihoone19:00
 Tue09.01
410A4 Haldus/Lahe Kinnisvara78:72Genius SportsSüdalinna Kool18:30
 Wed10.01
411Mõigu KEK70:68SK RIMPeetri Kool20:30
404KK Saare Slaiders58:75FöönixJärveküla kool20:45
409Park Minigolf64:63Keila KKKristiine Spordimaja21:00
 Thu11.01
403Tradilo79:64RublaTallinna Tööstushariduskeskus20:30
 Fri12.01
405BC Torm74:66Tabasalu PalliklubiSõbra Spordihall19:00
 Sun14.01
406Aexpo/Estravan72:68BC DSVLasnamäe Sportmängude Maja14:30
408EHTON66:69PalliklubiÕismäe Sportmängude Hall18:00
2Tue16.01
435Genius Sports49:60Mõigu KEKKopli Spordihoone19:00
437Hausers/Seesam93:69Eesti BMW KlubiJärveküla kool20:30
 Wed17.01
433Palliklubi85:70SK RIMÕismäe Gümnaasium19:30
442Tabasalu Palliklubi74:71Aexpo/EstravanTabasalu Spordikompleks19:30
1 
407Tallinna Lennujaama Spordiklubi72:65PuhhidSõle Spordihoone19:30
2 
438KK Saare Slaiders83:78Haabersti SKJärveküla kool20:45
436Park Minigolf56:87A4 Haldus/Lahe KinnisvaraKristiine Spordimaja21:00
1Thu18.01
402BC Forwards/Retlar 176:74Haabersti SKSüdalinna Kool20:10
2 
439Föönix69:62RublaKadaka Spordihall20:15
441BC DSV36:61EstNorSõbra Spordihall20:30
3Mon22.01
444Mõigu KEK84:43PalliklubiJüri Spordihoone20:30
 Tue23.01
451BC Forwards/Retlar 181:59TradiloSüdalinna Kool20:10
 Wed24.01
448Rubla68:73Hausers/SeesamLasnamäe Sportmängude Maja19:00
455Tabasalu Palliklubi57:75BC DSVTabasalu Spordikompleks19:30
452EstNor78:65PuhhidJüri Spordihoone20:30
 Thu25.01
446A Le Coq89:75Genius SportsTiit Soku Korvpallikool18:30
 Fri26.01
453BC Torm96:78Kiili SKSõbra Spordihall19:00
 Tue30.01
447A4 Haldus/Lahe Kinnisvara95:67EHTONSüdalinna Kool18:30
 Wed31.01
450Haabersti SK84:74FöönixJärveotsa Gümnaasium18:00
4 
469Tallinna Lennujaama Spordiklubi67:74BC TormSõle Spordihoone19:30
465KK Saare Slaiders63:64TradiloJärveküla kool20:45
6 
482Park Minigolf70:76SK RIMKristiine Spordimaja21:00
3Thu01.02
445SK RIM64:52Keila KKÕismäe Sportmängude Hall20:30
4Sun04.02
470Puhhid103:43Aexpo/EstravanPeetri Kool18:00
468Kiili SK36:69EstNorKiili Spordihoone19:00
3 
449Eesti BMW Klubi37:67KK Saare SlaidersPeetri Kool19:30
4Mon05.02
463A Le Coq68:59Mõigu KEKTiit Soku Korvpallikool18:30
2 
440Omniva59:69BC Forwards/Retlar 1Jüri Spordihoone19:00
4Tue06.02
460Palliklubi69:64A4 Haldus/Lahe KinnisvaraSüdalinna Kool18:30
462Genius Sports82:60Park MinigolfKopli Spordihoone19:00
5 
477BC Forwards/Retlar 169:60FöönixSüdalinna Kool20:10
4Wed07.02
467Haabersti SK74:88RublaJärveotsa Gümnaasium18:00
5 
480Tabasalu Palliklubi64:39Kiili SKTabasalu Spordikompleks19:30
471Mõigu KEK78:76Park MinigolfPeetri Kool20:30
4Thu08.02
466Föönix67:47OmnivaKadaka Spordihall20:00
5 
472SK RIM74:80A4 Haldus/Lahe KinnisvaraÕismäe Sportmängude Hall20:30
479BC DSV50:44Tallinna Lennujaama SpordiklubiSõbra Spordihall20:30
4Sun11.02
464Hausers/Seesam59:55BC Forwards/Retlar 1Järveküla kool16:00
6 
491Kiili SK55:56BC DSVKiili Spordihoone19:00
7 
494EHTON84:74Park MinigolfKristiine Spordimaja19:30
5 
478Rubla70:55Eesti BMW KlubiLasnamäe Sportmängude Maja19:30
 Mon12.02
476Omniva55:53KK Saare SlaidersJüri Spordihoone19:00
6Tue13.02
483A4 Haldus/Lahe Kinnisvara0:20A Le CoqSüdalinna Kool18:30
5Wed14.02
474Palliklubi67:68Keila KKÕismäe Gümnaasium19:30
6 
484EHTON75:80Mõigu KEKPeetri Kool20:30
2Thu15.02
434Keila KK71:64A Le CoqKeila Tervisekeskus18:30
5 
475Tradilo58:86Hausers/SeesamTallinna Tööstushariduskeskus20:40
3Sun18.02
454Aexpo/Estravan67:64Tallinna Lennujaama SpordiklubiLasnamäe Sportmängude Maja14:30
6 
485Keila KK92:74Genius SportsKeila Tervisekeskus16:30
2 
443Puhhid63:50Kiili SKPeetri Kool18:00
6 
487Eesti BMW Klubi61:75BC Forwards/Retlar 1Peetri Kool19:30
 Tue20.02
489Hausers/Seesam81:64KK Saare SlaidersJärveküla kool20:30
 Wed21.02
488Haabersti SK73:64TradiloJärveotsa Gümnaasium18:00
7 
500Kiili SK65:78Tallinna Lennujaama SpordiklubiSõle Spordihoone19:30
5 
481EstNor55:62BC TormJüri Spordihoone20:30
 Thu22.02
473A Le Coq77:61EHTONTiit Soku Korvpallikool18:30
6 
492BC Torm62:72Aexpo/EstravanAudentese Spordihoone20:30
7Sun25.02
499Aexpo/Estravan55:78EstNorLasnamäe Sportmängude Maja14:30
6 
490Puhhid71:51Tabasalu PalliklubiPeetri Kool18:00
486Rubla94:50OmnivaLasnamäe Sportmängude Maja19:30
7 
498Eesti BMW Klubi83:95Haabersti SKPeetri Kool19:30
 Mon26.02
496Föönix53:70Hausers/SeesamKadaka Spordihall19:30
495SK RIM65:88A Le CoqÕismäe Sportmängude Hall20:30
 Tue27.02
493Genius Sports66:75PalliklubiKopli Spordihoone19:00
 Thu01.03
497Tradilo62:68OmnivaTallinna Tööstushariduskeskus20:30
4Sun04.03
461Keila KK77:60EHTONKeila Tervisekeskus16:30