2017/2018 Tallinna Kossuliiga C-divisjon vahegrupp
1Wed13.12
405Wildix / Esecom58:77Parim EnneJärveotsa Gümnaasium19:40
 Sun17.12
408Eelviimased77:69RSK ViimsiKopli Spordihoone16:00
 Mon18.12
406Vahipataljon66:74Nordauto/VWKopli Spordihoone19:00
 Tue19.12
402Mefab75:76ImelisedEhte Humanitaargümnaasium18:00
404Massu82:71Keila KK/VasalemmaKristiine Spordimaja19:00
 Thu21.12
407Korvpallikarud72:55BC Forwards/Retlar 2Südalinna Kool20:10
 Mon08.01
401Paldiski KK/Willenbrock78:81SwedbankVasalemma Spordihoone19:30
2Tue09.01
416RSK Viimsi81:79Parim EnneMerivälja Kool20:00
412Cumulus Consulting73:93MassuPõhja spordihoone20:10
 Thu11.01
409Mefab60:78Paldiski KK/WillenbrockEhte Humanitaargümnaasium18:00
 Sun14.01
410Swedbank0:20Sõprade Klubi RTK 22.15AAA  
413Vahipataljon49:64Wildix / EsecomKopli Spordihoone17:30
 Mon15.01
411Keila KK/Vasalemma81:65ImelisedKeila Kool20:30
3Tue16.01
424BC Forwards/Retlar 266:55Nordauto/VWSüdalinna Kool20:10
419Cumulus Consulting68:62SwedbankPõhja spordihoone20:10
 Thu18.01
421RSK Viimsi71:86VahipataljonKopli Spordihoone19:00
417Sõprade Klubi RTK 22.1588:51MefabTallinna Tööstushariduskeskus19:00
 Mon22.01
418Paldiski KK/Willenbrock58:82Keila KK/VasalemmaVasalemma Spordihoone19:30
422Parim Enne76:85KorvpallikarudInglise Kolledz19:30
423Wildix / Esecom57:62EelviimasedJärveotsa Gümnaasium19:40
 Tue23.01
420Imelised68:70MassuKristiine Spordimaja19:30
1Thu25.01
403Sõprade Klubi RTK 22.1553:58Cumulus ConsultingTallinna Tööstushariduskeskus19:00
2 
415Eelviimased69:76BC Forwards/Retlar 2Südalinna Kool20:10
4Sun28.01
430Vahipataljon62:61BC Forwards/Retlar 2Kopli Spordihoone17:30
 Mon29.01
426Swedbank79:77MefabTiit Soku Korvpallikool18:40
431Parim Enne67:75Nordauto/VWInglise Kolledz19:30
 Tue30.01
425Massu78:70Paldiski KK/WillenbrockKristiine Spordimaja19:00
432RSK Viimsi56:59Wildix / EsecomMerivälja Kool20:00
428Cumulus Consulting60:78Keila KK/VasalemmaPõhja spordihoone20:10
5Mon05.02
437Parim Enne89:80VahipataljonInglise Kolledz19:30
4Tue06.02
429Korvpallikarud45:68EelviimasedÕismäe Sportmängude Hall17:30
5 
440RSK Viimsi61:70BC Forwards/Retlar 2Merivälja Kool20:00
4 
427Imelised79:61Sõprade Klubi RTK 22.15Kristiine Spordimaja20:30
5Wed07.02
438Wildix / Esecom38:53KorvpallikarudJärveotsa Gümnaasium19:40
 Thu08.02
433Mefab75:100Keila KK/VasalemmaEhte Humanitaargümnaasium18:00
436Sõprade Klubi RTK 22.1570:72MassuTallinna Tööstushariduskeskus19:00
 Sun11.02
439Eelviimased85:94Nordauto/VWKopli Spordihoone16:00
 Mon12.02
435Swedbank56:93ImelisedTiit Soku Korvpallikool18:40
6 
448Nordauto/VW68:63Wildix / EsecomÕismäe Sportmängude Hall19:00
5 
434Paldiski KK/Willenbrock63:78Cumulus ConsultingVasalemma Spordihoone19:30
6Tue13.02
445Korvpallikarud73:63RSK ViimsiMerivälja Kool20:00
 Thu15.02
447BC Forwards/Retlar 285:92Parim EnneSüdalinna Kool20:10
444Massu87:70SwedbankKristiine Spordimaja20:30
 Sun18.02
446Eelviimased60:83VahipataljonKopli Spordihoone17:30
7Mon19.02
456Nordauto/VW82:65RSK ViimsiÕismäe Sportmängude Hall19:00
6 
443Paldiski KK/Willenbrock71:92ImelisedVasalemma Spordihoone19:30
441Keila KK/Vasalemma94:80Sõprade Klubi RTK 22.15Keila Kool20:30
7Thu22.02
449Mefab76:73MassuEhte Humanitaargümnaasium18:10
453Vahipataljon49:58KorvpallikarudKopli Spordihoone19:00
455BC Forwards/Retlar 277:70Wildix / EsecomSüdalinna Kool20:10
2Mon26.02
414Nordauto/VW66:62KorvpallikarudÕismäe Sportmängude Hall19:00
7 
454Parim Enne75:79EelviimasedInglise Kolledz19:30
451Keila KK/Vasalemma76:63SwedbankKeila Kool20:30
6Tue27.02
442Cumulus Consulting68:78MefabPõhja spordihoone20:10
7Wed28.02
452Imelised73:64Cumulus ConsultingKristiine Spordimaja21:00
 Thu01.03
450Sõprade Klubi RTK 22.1571:67Paldiski KK/WillenbrockTallinna Tööstushariduskeskus19:00