2018/2019 Tallinna Kossuliiga B-divisjon põhiturniir
1Tue09.10
011Hausers/Konest77:45BC DSVSõle Spordihoone18:30
009SkyMobile71:88WingstoppÕismäe Vene Lütseum19:15
 Wed10.10
008EstNor73:76Aexpo/EstravanTiit Soku Korvpallikool19:15
012Palliklubi/Rehpol65:66Park MinigolfÕismäe Gümnaasium19:30
 Thu11.10
001Estanc93:65Mediq EestiJüri Spordihoone19:00
002A Le Coq92:55Brian James TrailersTiit Soku Korvpallikool19:00
010Keila Korvpallikool95:66Tabasalu PalliklubiKeila Tervisekeskus20:30
 Sun14.10
004Rubla83:73OmnivaLasnamäe Sportmängude Maja16:00
2Mon15.10
023BC DSV84:56Palliklubi/RehpolSõbra Spordihall19:00
016Omniva72:61Mõigu KEKJüri Spordihoone19:30
019Föönix52:45EstNorKadaka Spordihall20:00
1Tue16.10
003A4 Haldus/Lahe Kinnisvara71:67BC TormSüdalinna Kool18:30
005Hausers/UCRent66:45Wildix / EsecomSõle Spordihoone18:30
2Wed17.10
022Tabasalu Palliklubi67:80Hausers/KonestTabasalu Spordikompleks19:30
1 
006BC Hundid70:35Kiili SKAudentese Spordihoone20:45
2Thu18.10
013Mediq Eesti81:65A Le CoqEhte Humanitaargümnaasium18:00
014Brian James Trailers67:74A4 Haldus/Lahe KinnisvaraKopli Spordihoone20:30
 Sun21.10
020Aexpo/Estravan85:65PuhhidLasnamäe Sportmängude Maja14:30
1 
007Keila KK92:61FöönixKeila Tervisekeskus16:30
2 
015BC Torm75:69RublaSõbra Spordihall19:00
024Park Minigolf90:81EurofastenersKristiine Spordimaja19:30
3Tue23.10
034Hausers/Konest71:65WingstoppSõle Spordihoone18:30
 Wed24.10
031EstNor61:52Kiili SKTiit Soku Korvpallikool19:15
035Palliklubi/Rehpol65:63Tabasalu PalliklubiÕismäe Gümnaasium19:30
2 
017Wildix / Esecom62:74BC HundidJärveotsa Gümnaasium19:40
3 
028Mõigu KEK36:59BC TormPeetri Kool20:30
4Thu25.10
041Hausers/UCRent81:94Keila KKTiit Soku Korvpallikool20:00
3 
033Keila Korvpallikool88:59SkyMobileKeila Tervisekeskus20:30
 Sun28.10
027Rubla60:56Brian James TrailersLasnamäe Sportmängude Maja16:15
030Keila KK104:65Wildix / EsecomKeila Tervisekeskus16:30
032Puhhid75:58FöönixPeetri Kool18:00
036Eurofasteners63:53BC DSVPeetri Kool19:30
 Tue30.10
026A4 Haldus/Lahe Kinnisvara67:77Mediq EestiSüdalinna Kool18:30
4 
048BC DSV60:74Park MinigolfKadaka Spordihall18:30
045SkyMobile65:82Hausers/KonestSõle Spordihoone18:30
 Wed31.10
047Tabasalu Palliklubi67:62EurofastenersTabasalu Spordikompleks19:30
042Wildix / Esecom74:90EstNorJärveotsa Gümnaasium19:40
3 
029BC Hundid67:72Hausers/UCRentAudentese Spordihoone20:45
4Sun04.11
043Kiili SK47:65PuhhidKiili Spordihoone18:00
 Mon05.11
039Brian James Trailers56:64Mõigu KEKKopli Spordihoone20:30
 Tue06.11
038Mediq Eesti69:95RublaEhte Humanitaargümnaasium18:10
5 
057Hausers/Konest58:70Keila KorvpallikoolSõle Spordihoone18:30
 Wed07.11
054EstNor79:77Hausers/UCRentTiit Soku Korvpallikool19:15
4 
046Wingstopp61:58Palliklubi/RehpolÕismäe Gümnaasium19:30
5Sun11.11
055Puhhid86:61Wildix / EsecomPeetri Kool18:00
2 
018Kiili SK55:110Keila KKKiili Spordihoone19:00
4Mon12.11
044Föönix67:72Aexpo/EstravanKadaka Spordihall20:00
 Tue13.11
037Estanc77:63A4 Haldus/Lahe KinnisvaraJüri Spordihoone19:00
5Wed14.11
051Mõigu KEK78:51Mediq EestiPeetri Kool20:40
7 
083Park Minigolf93:77SkyMobileKristiine Spordimaja21:00
5Sun18.11
056Aexpo/Estravan63:44Kiili SKLasnamäe Sportmängude Maja14:30
053Keila KK95:72BC HundidKeila Tervisekeskus16:30
4 
040BC Torm70:55OmnivaSõbra Spordihall19:00
5 
060Park Minigolf97:83Tabasalu PalliklubiKristiine Spordimaja19:30
059Eurofasteners72:78WingstoppPeetri Kool19:30
 Mon19.11
052Omniva72:78Brian James TrailersJüri Spordihoone19:10
 Tue20.11
049A4 Haldus/Lahe Kinnisvara58:72A Le CoqSüdalinna Kool18:30
6 
066Hausers/UCRent101:75PuhhidSõle Spordihoone18:30
069Keila Korvpallikool69:51Palliklubi/RehpolKeila Kool20:00
5Wed21.11
058Palliklubi/Rehpol94:64SkyMobileÕismäe Gümnaasium19:30
6 
072Tabasalu Palliklubi66:84BC DSVTabasalu Spordikompleks19:30
067Wildix / Esecom68:98Aexpo/EstravanJärveotsa Gümnaasium19:40
065BC Hundid69:63EstNorAudentese Spordihoone20:45
 Fri23.11
070SkyMobile78:50EurofastenersÕismäe Vene Lütseum19:00
5Sun25.11
050Rubla67:75EstancLasnamäe Sportmängude Maja16:15
8 
089Keila KK56:83PuhhidKeila Tervisekeskus16:30
6 
068Kiili SK57:69FöönixKiili Spordihoone18:00
 Mon26.11
064Brian James Trailers51:73BC TormKopli Spordihoone20:30
 Tue27.11
063Mediq Eesti71:57OmnivaEhte Humanitaargümnaasium18:00
7Thu29.11
084BC DSV74:75WingstoppKadaka Spordihall18:30
6 
062Estanc83:57Mõigu KEKJüri Spordihoone19:00
061A Le Coq78:59RublaTiit Soku Korvpallikool19:00
7 
082Eurofasteners57:81Keila KorvpallikoolJärveotsa Gümnaasium19:30
 Sun02.12
079Aexpo/Estravan61:103Hausers/UCRentLasnamäe Sportmängude Maja14:30
073Rubla64:66A4 Haldus/Lahe KinnisvaraLasnamäe Sportmängude Maja16:15
078Puhhid78:73BC HundidPeetri Kool18:00
3Mon03.12
025A Le Coq62:83EstancTiit Soku Korvpallikool18:00
8Tue04.12
095SkyMobile67:68BC DSVKadaka Spordihall18:30
091Hausers/UCRent78:57FöönixSõle Spordihoone18:30
7Wed05.12
077EstNor63:74Keila KKTiit Soku Korvpallikool19:15
8 
096Wingstopp73:62Tabasalu PalliklubiTabasalu Spordikompleks19:30
7 
081Palliklubi/Rehpol76:51Hausers/KonestÕismäe Gümnaasium19:30
8 
090BC Hundid80:71Aexpo/EstravanAudentese Spordihoone20:45
 Thu06.12
094Keila Korvpallikool107:70Park MinigolfKeila Tervisekeskus20:30
9Sun09.12
104Kiili SK60:83Hausers/UCRentKiili Spordihoone18:00
7 
076BC Torm49:43Mediq EestiSõbra Spordihall19:00
2 
021Wingstopp77:106Keila KorvpallikoolPõhja spordihoone19:30
7Mon10.12
075Omniva45:83EstancJüri Spordihoone19:00
080Föönix72:41Wildix / EsecomKadaka Spordihall20:00
8Tue11.12
088Mediq Eesti101:97Brian James TrailersEhte Humanitaargümnaasium18:10
085A4 Haldus/Lahe Kinnisvara76:73Mõigu KEKSüdalinna Kool18:30
9 
107BC DSV65:70Keila KorvpallikoolKadaka Spordihall18:30
8 
093Hausers/Konest82:61EurofastenersSõle Spordihoone18:30
9Wed12.12
108Tabasalu Palliklubi81:90SkyMobileTabasalu Spordikompleks19:30
 Sun16.12
102Aexpo/Estravan66:91Keila KKLasnamäe Sportmängude Maja14:30
101Puhhid81:49EstNorPeetri Kool18:00
099BC Torm65:51A Le CoqSõbra Spordihall19:00
105Eurofasteners42:63Palliklubi/RehpolPeetri Kool19:30
 Mon17.12
098Omniva52:72A4 Haldus/Lahe KinnisvaraJüri Spordihoone19:00
103Föönix57:64BC HundidKadaka Spordihall20:00
100Brian James Trailers80:81EstancKopli Spordihoone20:30
7 
074Mõigu KEK73:71A Le CoqJüri Spordihoone20:30
6 
071Wingstopp74:63Park MinigolfKadrioru Saksa Gümnaasium20:30
8Tue18.12
087Estanc72:45BC TormJüri Spordihoone19:00
 Wed19.12
092Wildix / Esecom73:79Kiili SKJärveotsa Gümnaasium19:30
9 
097Mõigu KEK89:71RublaJüri Spordihoone20:30
106Park Minigolf82:77Hausers/KonestKristiine Spordimaja21:00
8Thu20.12
086A Le Coq78:50OmnivaTiit Soku Korvpallikool19:00