2018/2019 Tallinna Kossuliiga B-divisjon vahegrupp
8Tue01.01
426Tabasalu Palliklubi67:62EurofastenersAAA  
421Rubla83:73OmnivaAAA  
416Hausers/Konest51:76Palliklubi/RehpolAAA  
411Mõigu KEK78:51Mediq EestiAAA  
406Hausers/UCRent101:75PuhhidAAA  
401Estanc72:45BC TormAAA  
423EstNor61:52Kiili SKAAA  
418Palliklubi/Rehpol56:84BC DSVAAA  
413BC Hundid80:71Aexpo/EstravanAAA  
408Keila Korvpallikool107:70Park MinigolfAAA  
403BC Torm67:71A4 Haldus/Lahe KinnisvaraAAA  
425SkyMobile78:50EurofastenersAAA  
420Omniva72:78Brian James TrailersAAA  
415Aexpo/Estravan72:67FöönixAAA  
410Mediq Eesti81:65A Le CoqAAA  
405Keila KK56:83PuhhidAAA  
427SkyMobile90:81Tabasalu PalliklubiAAA  
422EstNor90:74Wildix / EsecomAAA  
417Hausers/Konest77:45BC DSVAAA  
412Mõigu KEK73:71A Le CoqAAA  
407Keila Korvpallikool106:77WingstoppAAA  
402Estanc77:63A4 Haldus/Lahe KinnisvaraAAA  
424Wildix / Esecom73:79Kiili SKAAA  
419Rubla60:56Brian James TrailersAAA  
414BC Hundid64:57FöönixAAA  
409Wingstopp74:63Park MinigolfAAA  
404Keila KK94:81Hausers/UCRentAAA  
1Tue08.01
428Estanc56:50Hausers/UCRentJüri Spordihoone19:00
 Wed09.01
437EstNor91:60Tabasalu PalliklubiTiit Soku Korvpallikool19:15
432Mõigu KEK85:70Aexpo/EstravanPeetri Kool20:30
 Thu10.01
438SkyMobile70:73Brian James TrailersÕismäe Vene Lütseum19:15
 Mon14.01
435A Le Coq92:56FöönixTiit Soku Korvpallikool18:00
2 
449Omniva57:56EstNorJüri Spordihoone19:00
1Tue15.01
434Hausers/Konest59:76Mediq EestiSõle Spordihoone18:30
431A4 Haldus/Lahe Kinnisvara71:69PuhhidSüdalinna Kool18:30
430Keila Korvpallikool69:72BC TormKeila Kool20:15
2Wed16.01
451Tabasalu Palliklubi98:68Kiili SKTabasalu Spordikompleks19:30
1 
433BC Hundid97:81Palliklubi/RehpolAudentese Spordihoone20:45
2Thu17.01
444BC DSV44:57Mõigu KEKKadaka Spordihall18:30
 Sun20.01
448Eurofasteners54:56RublaPeetri Kool19:30
 Mon21.01
445A Le Coq68:55BC HundidTiit Soku Korvpallikool18:00
7 
500Wingstopp78:59PuhhidKadrioru Saksa Gümnaasium20:15
3 
460Brian James Trailers73:74Wildix / EsecomKopli Spordihoone20:30
 Wed23.01
463EstNor66:81SkyMobileTiit Soku Korvpallikool19:15
462Tabasalu Palliklubi72:76OmnivaTabasalu Spordikompleks19:30
2 
447Palliklubi/Rehpol86:66Aexpo/EstravanÕismäe Gümnaasium19:30
4Thu24.01
466Estanc73:65Keila KKJüri Spordihoone19:00
3Sun27.01
457Aexpo/Estravan77:66BC DSVLasnamäe Sportmängude Maja14:30
1 
436Rubla82:45Kiili SKLasnamäe Sportmängude Maja16:15
3 
452BC Torm88:77PuhhidSõbra Spordihall19:00
 Mon28.01
458Palliklubi/Rehpol74:53A Le CoqTiit Soku Korvpallikool18:00
2 
446Föönix86:89Hausers/KonestKadaka Spordihall20:00
4Tue29.01
467Mediq Eesti84:66Palliklubi/RehpolEhte Humanitaargümnaasium18:10
2Wed30.01
450Wildix / Esecom91:92SkyMobileJärveotsa Gümnaasium19:30
3 
459BC Hundid88:71Hausers/KonestAudentese Spordihoone20:45
2Thu31.01
443Wingstopp72:84Hausers/UCRentKalevi Spordihall18:30
4 
468BC DSV57:66A Le CoqKadaka Spordihall18:30
471Eurofasteners65:86OmnivaJärveotsa Gümnaasium19:30
 Sun03.02
472Rubla75:63EstNorLasnamäe Sportmängude Maja16:15
3 
461Kiili SK61:66EurofastenersKiili Spordihoone18:00
 Mon04.02
455Keila KK76:68Keila KorvpallikoolKeila Kool18:45
1 
439Omniva67:50Wildix / EsecomJüri Spordihoone19:00
3Tue05.02
456Mediq Eesti85:81FöönixEhte Humanitaargümnaasium18:10
453Hausers/UCRent98:68Park MinigolfSõle Spordihoone18:30
5 
473Estanc67:55WingstoppJüri Spordihoone19:00
483SkyMobile84:87Kiili SKÕismäe Vene Lütseum19:10
 Wed06.02
482EstNor58:75Brian James TrailersTiit Soku Korvpallikool19:15
4 
469Mõigu KEK76:74BC HundidPeetri Kool20:30
7Sun10.02
503Aexpo/Estravan88:81A Le CoqLasnamäe Sportmängude Maja14:30
6 
496Kiili SK57:65Brian James TrailersKiili Spordihoone17:00
5 
476Puhhid63:75Park MinigolfPeetri Kool18:00
4 
464BC Torm79:52WingstoppSõbra Spordihall19:00
5Mon11.02
480Föönix69:57BC DSVKadaka Spordihall20:00
 Tue12.02
479Hausers/Konest80:48Aexpo/EstravanSõle Spordihoone18:30
2 
441A4 Haldus/Lahe Kinnisvara91:95Keila KKSüdalinna Kool18:30
5 
475Keila Korvpallikool86:93Hausers/UCRentKeila Kool20:15
6Wed13.02
493Wildix / Esecom77:98RublaJärveotsa Gümnaasium19:30
3 
454Wingstopp81:77A4 Haldus/Lahe KinnisvaraLasnamäe Sportmängude Maja21:15
6Thu14.02
490BC DSV66:64BC HundidKadaka Spordihall18:30
4 
470Brian James Trailers85:68Tabasalu PalliklubiKopli Spordihoone20:30
6Sun17.02
487A4 Haldus/Lahe Kinnisvara20:0Keila KorvpallikoolAAA  
492Aexpo/Estravan67:66Mediq EestiLasnamäe Sportmängude Maja14:30
485Puhhid63:99EstancPeetri Kool18:00
494Eurofasteners43:73EstNorPeetri Kool19:30
 Mon18.02
491A Le Coq72:64Hausers/KonestTiit Soku Korvpallikool19:30
489Föönix55:53Mõigu KEKKadaka Spordihall20:00
1Tue19.02
429Keila KK72:59WingstoppKalevi Spordihall18:15
5Wed20.02
484Wildix / Esecom65:73EurofastenersJärveotsa Gümnaasium19:30
477Mõigu KEK79:69Palliklubi/RehpolPeetri Kool20:30
2Sun24.02
440Park Minigolf67:94EstancKristiine Spordimaja19:30
6Mon25.02
495Omniva85:53SkyMobileJüri Spordihoone19:00
7 
506Brian James Trailers76:55EurofastenersKopli Spordihoone20:30
 Tue26.02
502Mediq Eesti88:58BC DSVEhte Humanitaargümnaasium18:10
6 
488Hausers/UCRent78:64BC TormSõle Spordihoone18:30
 Wed27.02
486Park Minigolf78:98Keila KKKristiine Spordimaja21:00
7Thu28.02
505SkyMobile71:67RublaÕismäe Vene Lütseum19:00
5Sun03.03
481Rubla95:64Tabasalu PalliklubiLasnamäe Sportmängude Maja16:15
2 
442Puhhid66:74Keila KorvpallikoolPeetri Kool18:00
7 
498BC Torm77:44Park MinigolfSõbra Spordihall19:00
 Mon04.03
504Palliklubi/Rehpol64:66FöönixKadaka Spordihall20:00
 Tue05.03
501Hausers/Konest68:66Mõigu KEKSõle Spordihoone18:30
 Wed06.03
508Tabasalu Palliklubi72:69Wildix / EsecomTabasalu Spordikompleks19:30
507Kiili SK52:72OmnivaJüri Spordihoone20:30
5 
478BC Hundid84:81Mediq EestiAudentese Spordihoone20:45
4 
465Park Minigolf60:88A4 Haldus/Lahe KinnisvaraKristiine Spordimaja21:00
5Sun10.03
474Keila KK67:61BC TormSõbra Spordihall19:00
7Tue12.03
499Hausers/UCRent75:79A4 Haldus/Lahe KinnisvaraSõle Spordihoone18:30
 Thu14.03
497Keila Korvpallikool80:75EstancKeila Tervisekeskus20:30