Uudised

Spalding-divisjoni esinelik selge

Eilsega lõppesid Kossuliiga Spalding-divisjoni veerandfinaalseeriad ning selgunud on kõik neli medalite peale mängima hakkavat meeskonda.

Väga kindlate võitudega sammus poolfinaali põhiturniir parim meeskond Keila KK. SK Rim alistati kokkuvõttes 54 punktilise vahega (85:62 ja 97:66). Rimi mehed jäid eriti hätta just Keila korvialuste jõudude takistamisel. Georg Tambre skooris avamängus 27 ning korduskohtumises 14 silma, Riivo Vähk lisas omaltpoolt vastavalt 17 ning 21 punkti.

Loe edasi...

Kossuliiga parimad kaugviskajad

Laupäeval 28.aprilli toimub TTÜ Spordihoones kl 15:00 Kossuliiga 3-punktivisete võistlus. Kutse on saanud iga divisjoni viis parimat kaugpommitajat!

Esialgne osalejate nimistu on järgmine: Kristjan Evart Estanc, Aleksei Stonogin SkyMobile, Rene Rooneem Hausers, Aleksei Mohov A4, Brett Nõmm Estanc, Rando Rattasepp Haabersti, Kaur Jasson Rim, Vladimir Novikov Rubla, Tarmo Mering Palliklubi, Taavi Porkveli Mõigu KEK, Kuldar Häätarõ Paldiski, Klemet Kivisild Vasalemma, Rain Aun Forwards, Rasmus Varblane Imelised ja Robert Norak Swedbank.

Tallinna Kossuliiga Finaalipäev 2018

Tallinna Kossuliiga Finaalipäev 2018
C-divisjon ja Ballzy Eliitdivisjon
Laupäev 28. aprill TTÜ Spordihoones

kl 11.00 C-divisjoni pronksimäng
kl 13.00 C-divisjoni finaal
kl 15.00 Kaugvisete võistlus
kl 16.00 Ballzy Eliitdivisjoni pronksimäng
kl 18.00 Ballzy Eliitdivisjoni finaal

Kossuliiga premeerib parimaid mängumehi!

Traditsiooniliselt premeerib Kossuliiga ka sellel hooajal tublimaid mängijaid individuaalselt! Ehk siis eriauhinna saavad liiga poolt iga divisjoni põhiturniiri suurim korvikütt, suurim kolmestekütt ning parim vabaviskaja. Auhinnaks on igaühele Ballzy 100.-  eurone kinkekaart! Palju õnne!

Ballzy-divisjon
Punktid – 258 punkti Aleksandr Tikka (Hausers)
Kolmesed – 38tk, Aleksei Stonogin (SkyMobile)
Vabavisked (min 30 viset) – 35/28 ehk 80% Mihkel Allorg (Hausers)

Spalding-divisjon
Punktid - 304 punkti Rando Rattasepp (Haabersti SK)
Kolmesed - 68tk samuti Rattassepp. Auhinna saab teise koha mees Kaur Jasson (Rim) 43tk
Vabavisked (min 30 viset) - 30/28 ehk 93% Andrus Lepp (Park Minigolf)

Loe edasi...

C-divisjonis üllatajaid vähem

Kui eelmisel nädalal saime kirjutada Spalding-divisjoni play-offi avaringist rohkete üllatustulemuste valguses, siis C-divisjoni play-offi esimene faas oli pisut ettearvatavam. Neljast paarist kahes läks edasi kõrgema asetusega tiim ja ka üheksanda asetusega Nordauto/VW edu kaheksanda asetusega Paldiski KK/Willenbrocki vastu mingiks suurüllatuseks vaevalt et pidada saab.

Nordauto pani edasipääsule aluse seeria avamängu 86:74 võiduga. Meeskond tegutses ühtlaselt, koguni viis meest jõudis kahekohalise punktisummani (resultatiivseim oli 20 punktiga Taavi Taremaa), ning hästi suudeti neutraliseerida vastaste ridades mängiv C-divisjoni kõige kõvem skoorer Kuldar Häätarõ (viskas „vaid“ 17 punkti). Kordusmängus oli Nordauto edu küll väiksem, kuid edasipääsuks täiesti piisav 75:70.

Loe edasi...

Alamkategooriaid

Lehekülg 1 / 103