Uudised

Varraku mullune debüüt Kossuliigas

Tähelepanelikud kossuhuvilised märkasid, et mullu tegi Kossuliigas käe valgeks Puhhide meeskonna ridades meie ala treenerite tippu kuuluv Alar Varrak. Varrak osales kokku 8 kohtumises ning viskas keskmiselt 3,6 punkti mängust. Punktidest olulisem on pigem positiivne mõju kaasmängijatele, kes seeläbi kindlasti rohkem pingutasid. Meenutuseks, et debüüt lõppes Puhhide tiimile pronksikohtumise kena võiduga 75:60, kus Varrak viibiv väljakul 11 minutit ning viskas vabakaid 4st 3 ehk 75% täpsus. Tiim Puhhid on korra varem Kossuliigas poodiumil seisnud, seda siis aastal 2013/2014 kui C-divisjonis võeti hõbemedalid.
Igajuhul soovime Alarile edu uues ametis Jekaterinburgi Ural peatreenerina!

Kossuliiga 19/20 hooaja registreerimine on avatud!

Tallinna Kossuliiga pöörab uuel hooajal veelgi rohkem tähelepanu amatööridele ja harrastuskorvpalluritele ning jätkab kahes divisjonis. Ballzy Eliitdivisjoni (endine B-divisjon) ühe võistkonna rivistuses tohib osaleda kuni kaks 2019/2020 või 2018/2019 Eesti MV Saku II-liigas registreeritud ning mängudes osalenud mängijat. 2019/2020 hooajal Eesti-Läti Meistriliigas ja Eesti MV Saku I-liigas pallivate mängijate osalemine keelatud. Spalding divisjonis (endine C-divisjon) on 2018/2019 ja 2019/2020 hooajal Eesti-Läti Meistriliigas, Eesti MV Saku I-liigas ja Eesti MV Saku II-liigas pallivate mängijate osalemine keelatud. Võistkondade registreerimine on avatud kuni 23.september 2019.

Kossuliiga soodustingimustel osalustasu 2019/2020 hooajal on 295 eurot. Osalustasu sisaldab ilma täiendava tasuta sügishooaega sissejuhatavat Karikavõistlust tiimidele ning iga meeskonna kohta ühte tasuta ametliku mängupalli Spalding TF-1000!
Üldjuhend on leitav SIIN
Karikavõistluste juhend on leitav SIIN
Meeskonna registreerimisvormi saab täita SIIN

Kossuliiga mängib 19/20 hooajal kahes divisjonis

Tallinna Kossuliiga 2019/2020 hooaja mängud toimuvad kahes erineva tugevusastmega divisjonis. Uuel hooajal on jätkuvalt parimatele mängijatele korralik auhinnalaud ning osavõtumaksud püsivad mullusega võrreldes samal tasemel. Kui varasemalt on Kossuliigas vähemalt 10 hooaega kaasa löönud võistkondadele rakendatud soodustingimustel osavõtumaksu, siis algavast hooajast on see piir toodud 8 aasta peale ning paljud püsikliendid saavad uut hooaega alustada soodsamalt kui varem. Lisaboonusena ootab osalustasu sees kõiki osalevaid tiime algaval hooajal liiga ametlik mängupall Spalding TF-1000. Soovime kena suveaja jätku, hoolikat ettevalmistus uueks hooajaks ning kohtumiseni sügisel!

Spalding seljakotid tiimi esindajatele

Tallinna Kossuliiga premeerib kõiki 2018/2019 hooajal kaasa löönud võistkondade esindajaid Spaldingu seljakotiga! Seljakott on iga tiimi esindajale tasuta! Kes veel esindajatest pole kingitust kätte saanud, annab meile eposti teel teada! Kõigile teistele soovime kena suve jätku ja kohtumiseni septembris!
Uue Kossuliiga hooaja kallal töö juba käib! :)

Medalimängude pildid Facebookis!

Tallinna Kossuliiga C-divisjoni, kaugvisete võistluse ning Spalding divisjoni medalimängude pildigaleriiga on võimalik nüüd kõigil tutvuda meie Facebooki Galeriis. Head vaatamist! Täname kõiki finaalipäeva abilisi ja toetajaid! Kohtumiseni sügisel!

Alamkategooriaid

Lehekülg 1 / 116