Uudised

Medalimängude pildid Facebookis!

Tallinna Kossuliiga C-divisjoni, kaugvisete võistluse ning Spalding divisjoni medalimängude pildigaleriiga on võimalik nüüd kõigil tutvuda meie Facebooki Galeriis. Head vaatamist! Täname kõiki finaalipäeva abilisi ja toetajaid! Kohtumiseni sügisel!

Keila KK kukutas tiitlikaitsja A. Le Coqi!

Kossuliiga finaalipäeva õhtu kulmineerus põneva mõõduvõtuga, kus mullune tiitlikaitsja A. Le Coq läks vastamisi Keila Korvpalliklubiga. Pealtvaatajad ei pidanud pettuma ning finaalipäeva parimat mängukvaliteeti näidanud tiimid andsid üksteisele väärika lahingu. Keila startis võimsa 7:0 spurdiga ja kuigi A. Le Coq jõudis korra ka 1 punktilise vaheni seisul 32:31, ei kaotanud amatöörkorvpalli pealinna saadikud oma meelekindlust. Kui A. Le Coqi poolelt suutsid mängu üleval hoida sisuliselt kolm meest, siis näiteks Keilal sopsasid kaugviskeid sisse kokku 6 erinevat mängijat! Keila mängumootorit vedas väga hingestatult mänginud Marko Viik, kes kogus lõpuks tiimi parimana 24 punkti. Sama efektiivsusnäitajani jõudis ka Georg Tambre, tuues võitjatele 15 punkti ning kogudes lisaks ka 11 lauapalli. Võrdsed 7 punkti viskas Keila poolelt aga koguni 5 meest – Taavi Rannas, Tarvo Vent, Carl-Erich Sooär (Keila KK MVP), Toomas Ürpus ja Marten Mägi.

Loe edasi...

Spalding divisjoni pronks kuulub Puhhidele!

Kossuliiga tihedaima konkurentsiga divisjonis läksid pronksimängus kokku Wingstopp ja Puhhid. Puhhide meeskonnavaim oli suurepärane, mäng algaski nende dikteerimisel ning 10 minuti järgselt juhiti 24:9. Eduseisu hoiti stabiilsena ning kuigi järgmised veerandid olid võrdsed, ei suutnud kogu kohtumise jooksul Wingstopp neile ohtlikuks muutuda. Lisaks sai seekord vaid 6 minutit platsil viibida Wingstopi hooaja parim mängumees Oskar Tammiste, kes põlvevigastusega oli sunnitud platsiäärde jääma. Puhhidele siis seekord turvaline võit numbritega 75:60. Tiimikapten Marko Pern näitas head eeskuju ning tõi meeskonna parimate efektiivsusnäitajate toel kokku 21 punkti. 13 silma lisasid võitjatele Sverre Mäesepp ning Indrek Poom, 12 punkti ning 10 lauapalli kogus Puhhide hooaja MVP Imre Mäesepp.

Loe edasi...

Kaugvisete võistluse pani kinni Urmas Oja!

Kossuliiga snaiprite mõõduvõtule registreerus kokku 15 mängijat, kes eelvoorus asusid üksteise hulgast välja sõeluma kolme finalisti. Finaalvooru saamise piiriks osutus seekord 16 punkti. Eelvoorude parima tulemuse viskas Urmas Oja (BC Hundid), võrdse tulemusega said lisaks finaali Kalle Kotkas (Massu) ning Mario Mölder (Swedbank). Finaalvoorus jäid tulemused veidi tagasihoidlikumaks, kui kuid järjestus jäi samaks. Ojale võit, Kotkas teine ning Mölder kolmas. Viskevõistluse kõigile osalejatele jätkus auhindu, võitja läks aga koju Kossuliiga seljakoti ja BALLZY kossupoe 100 eurose kinkekaardiga!

Genius Sports võitis C-divisjoni

C-divisjoni meistriks krooniti Genius Sports meeskond, kes finaalkohtumises alistas tiim Massu 78:57. Genius tiim suutis finaalkohtumist kontrollida esimetest minutitest alates ning agressiivse algusega mindi juhtima 16:4. Massu tuli teisel veerandil korra mängu tagasi, kui vahet suudeti vähendada ning tablool särasid numbrid 29:23. Sealt edasi aga vajutasid suurfavoriidid gaasi põhja ning rohkem tagasi ei vaadatud. Võitjate resultatiivseimana tõi meeskonna MVPks valitud Riho Usar koguni 30 punkti, 13 punkti lisasid Lauri Mihkelson ja Lauri Hilep. Lisaks korjas 15 lauapalli Reio Viiding. Visketabavusega hädas olnud Massu resulatiivseim oli 14 punktiga Marko Jaanimäe, 13 silma lisas Kristo Kuusk. Genius Sport tabas kohtumises visked 42% täpsusega, Massu omakorda vaid 28% täpsusega. Massu hooaja parimaks nimetati Gert Haljasmäe.

Loe edasi...

Alamkategooriaid

Lehekülg 1 / 115