Spalding-divisjoni play-offi läheb favoriidina Keila KK

Spalding divisjoni põhiturniiril oli jämedaim ots Keila korvpallurite käes. Nii Keila KK kui ka Keila juurtega Palliklubi meeskond kogusid vahegrupis võrdselt kuus võitu ning lähevad play-offi kahe parima asetusega. Omavahelise kohtumise võit kindlustas põhiturniiri esikoha siiski Keila KK-le. Konkurents ülemises ehk D-vahegrupis oli siiski äärmiselt pingeline, kõik meeskonnad teenisid vähemalt kaks võitu, parima „mitte Keila“ tiimina oli A Le Coq kolmas.

 

Edasise kohapealt olulisemgi oli aga keskmise ehk E-vahegrupi esikoht, sest selle täiseduga endale kindlustanud Hausersi mehed pääsesid sarnaselt kõigi D-grupi tiimidega otse play-offi teise ringi – 16 parema hulka. Hausersile järgnesid kuue võiduga BC Forwards/Retlar 1 ning viie võiduga Föönix.

Pingeline oli heitlus ka neljale viimasele play-offi kohale. Kui EstNor ja BC Torm said E-vahegrupist edasi üsna kindlalt kuue võiduga, siis kolmas ja neljas tiim Puhhid ning Aexpo/Estravan edestasid oma jälitajaid napilt vaid ühe võiduga.

Play-offi avaringis lähevad vastamisi: Rubla – Haabersti SK; Föönix – Puhhid; Omniva – EstNor; KK Saare Slaiders – BC Torm; BC Forwards/Retlar 1 – Aexpo/Estravan ning Eesti BMW Klubi – Tradilo.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda