Ballzy Eliitdivisjoni tšempion on Estanc!

Ballzy Eliitdivisoni võidu noppis Estanc alistades finaalis 71:62 Hausers/UCRent meeskonna. Finaalkohtumise alguses aga vajutas hoopis Hausers/UCRent meeskond kohe gaasi põhja ning pikemale vaheajale mindi soliidses eduseisus 43:30. Edu suudeti hoia veel ka 30 minuti järgselt ning 58:51 juhtimisel mindi vastu otsustavale veerandile. Seejärel aga jõuvahekorrad muutusid ning numbriliselt lausa ipponi väärilise 20:4 otsustava veerandaja võiduga krooniti meistriks Estanc! Finaalkohtumise resultatiivseimad mängijad võitjate poolel olid Andres Andrei (18p), Robert Lilleõis ja Marek Einama (mõlemad 13p). Estanci hooaja MVP tiitli pälvis meeskonnasisese hääletuse tulemusel Henno Meidla. Hausers/UCRent meeskonnast jõudsid kahekohalise punktiskoorini meeskonna hooaja parimaks valitud Rene Rooneem 16 punktiga ning 10 silma lisas Anton Batanov. Estanc tabas finaalkohtumises 10 kaugviset Hausersi 5 vastu. Estanci mängis finaalkohtumises järgmises koosseisus: Andres Andrei, Marek Einama, Kenno Kokk, Robert Lilleõis, Henno Meidla, Garel Erm, Sander Püüa, Madis Shumanov ja Mikk Viigand. Võitjameeskonda juhendas läbi hooaja Siim Raudla. Palju õnne võitjatele!